lek. dent. Adrianna Kręcijasz

3,7

Świetny fachowiec,kompetentna,przy okazji miła,sympatyczna i empatyczna.Wiem bo systematycznie się u niej leczę i nigdy mnie nie zawiodła,kto pisze inaczej grzeszy.Polecam!!!!!!!!!

Pani doktor w każdym calu jest idealnym stomatologiem. Ciepła, miła, rzeczowa, profesjonalna, ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta co w dzisiejszych czasach jest rzadkie. Bardzo polecam również panikarzom:)

Pani doktor w każdym calu jest idealnym stomatologiem.
Bardzo polecam również panikarzom:)

Po zapewnieniu, że wszytko jest w porządku po miesiącu ponowne leczenie i koszty za tego samego zęba ale już u innego specjalisty bo strach iść ponownie. Nie polecam.