Adrianna Pędzik

Nie polecam wizyt u tej pani doktor, zgłosiliśmy się z dzieckiem 3 letnim na Doraźną Pomoc (Łódź, Sporna 83), gdzie po zbadaniu stwierdziła grypę jelitową , bardzo ale to bardzo była pomylona diagnostyka ponieważ już powinna przynajmniej wykryć zapalenie płuc i zlecić zastrzyki, po 8 godzinach, gdy stan dziecka nadal się pogarszał zadzwoniłem na pogotowie gdzie zabrano nas do szpitala i tam stwierdzone obustronne, odoskrzelowe zapalenie płuc. NARAZIŁA MOJE DZIECKO NA POGORSZENIE BARDZO SWOJEGO ZDROWIA. Teraz się modle aby moje dziecko nie miało przez nią innych powikłań. ODRADZAM NIE CHODŹCIE DO TEJ PANI NIBY DOKTOR, ŻEBYŚCIE NIE PRZEŻYWALI TEGO CO JA Z MOJĄ RODZINNĄ.

Polecam bardzo kopetetna i dbająca o pacjeta

Polecam bardzo kopetetna i dbająca o pacjeta

Moim komentarzem mogą być tylko słowa TO JEST WSPANIAŁY LEKARZ. Zenon Kowalewski

Moim komentarzem mogą być tylko słowa TO JEST WSPANIAŁY LEKARZ.
Zenon Kowalewski

Bardzo polecam. Przez długi czas miałam problemy zdrowotne, kilku lekarzy mnie badało, dopiero Pani doktor skierowała mnie na leczenie, które mi pomogło. Życzliwa.