dr n. med. Adrianna Wilczek

REJESTRACJA: +48 603 785 509
Poniedziałek 9:00-14:00 i 17:00-19:00,
Wtorek - Piątek 9:00-14:00

Więcej informacji na www.neurologdziecięcywilczek.pl

Ponad 40 lat doświadczenia, w tym 20+ lat pracy klinicznej w Oddziale Neurologii Dziecięcej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu, w tym na stanowisku zastępcy ordynatora.
Staż zagraniczny z zakresu neurologii dziecięcej na Klinicznym Uniwersytecie w Luizjanie, USA.

Doktorat, 2004, Naukowy Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warsza...

Pani doktor to jeden z najlepszych specjalistów jakich zna Europa. Nie ma w tym ani trochę przesady, mądra, z ogromnym doświadczeniem, kochająca dzieci. Bardzo pomocna, ale przede wszystkim bardzo profesjonalna. Nie ma chyba małego pacjenta któremu by nie pomogla. Oprócz standardowych wizyt zawsze się stara pomóc pacjentom i ich rodzinom. Wyszukuje wiele rozwiązań. Jest niezastąpiona w diagnozach, w leczeniu oraz w analizie przypadłości. Polecam z całego serca.

Pani doktor to jeden z najlepszych specjalistów jakich zna Europa.
Bardzo pomocna, ale przede wszystkim bardzo profesjonalna.
Nie ma chyba małego pacjenta któremu by nie pomogla.
Oprócz standardowych wizyt zawsze się stara pomóc pacjentom i ich rodzinom.
Wyszukuje wiele rozwiązań.
Jest niezastąpiona w diagnozach, w leczeniu oraz w analizie przypadłości.
Polecam z całego serca.

Bardzo empatyczna Pani doktor do tego wielka wiedzą i pełen profesjonalizm. Na wizycie bada bardzo dokładnie wszystko tłumaczy jesteśmy pod stała kontrola mimo uczęszczania do ośrodka na NFZ bo mamy pełne zaufanie do Pani doktor🤗

Pani doktor rozpoznała rzadki zespół genetyczny i ustawiła dziecko dobrze na leki. Leczenie jest skuteczne i nie ma napadów. Warunki w gabinecie są super, a pani doktor zawsze odpowiada na nasze pytania związane z chorobą. Atmosfera w czasie wizyty jest miła wręcz przyjacielska, dziecko nie jest spięte i współpracuje w czasie badania. Polecamy panią doktor.

Polecamy panią doktor.

Zgodnie z wytycznymi administratora, odnośnie pozostawienia opinii o lekarzu, oceniam te sześć, wskazanych elementów na 5 z ogromnym plusem! Zaufanie do kompetencji - ogromna, rzetelna wiedza, Poświęcony czas - dokładnie tyle, ile wymaga mały Pacjent, Godny polecenia - nareszcie wiem, że moja córka jest we właściwych rękach, Tłumaczenie choroby i leczenia - jasne, klarowne, nawet dla dyletanta medycznego, bardzo szczegółowe, bo przecież chodzi o moje dziecko, Kompleksowość podejścia - pierwszy lekarz, który nie skupia się tylko na aspektach związanych ze swoją specjalizacją, tylko zwraca uwagę na każdy, niepokojący szczegół, Uprzejmość ...

Zaufanie do kompetencji - ogromna, rzetelna wiedza,
Poświęcony czas - dokładnie tyle, ile wymaga mały Pacjent,
Godny polecenia - nareszcie wiem, że moja córka jest we właściwych rękach,
Uprzejmość - Wyjątkowy Człowiek.
Nasze dzieci - są dla najważniejsze, dlatego lekarz, taki jak Pani dr Wilczek - to skarb dla rodziców!

Dr Adriannę Wilczek to cudowny człowiek. Jako matka doświadczyłam ze strony Pani Doktor dużego wsparcia i pomocy praktycznie w każdym momencie życia naszych dzieci. Dr Wilczek jako jedyna zdiagnozowała zespół genetyczny mojego syna, chociaż inni lekarze neurolodzy zupełnie wykluczali tę wadę. Podczas pierwszej wizyty Pani Doktor postawiła wstępną diagnozę, która po badaniach genetycznych potwierdziła się w 100 %. Uniknęliśmy niepewności i długoletniego poszukiwania powodu nieharmonijnego rozwoju naszego dziecka. Dzięki tej informacji skorzystaliśmy z diagnostyki prenatalnej i urodziła nam się zdrowa dziewczynka. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor. Pozdrawiam

Dr Adriannę Wilczek to cudowny człowiek.
Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor.
Pozdrawiam

Dr n. med. Adrianna Wilczek to jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze. Polecam z całego serca odwiedzić gabinet nie tylko wtedy gdy dzieje się coś poważnego ale również wtedy gdy masz pytania lub wątpliwości. Podczas rodzicielskiej przygody dobrze jest mieć kogoś kto ma tak wielką wiedzę w tak wieloasapektowej dziedzinie. Przyznam, że daje mi to ogromne poczucie bezpieczeństwa. Przyszliśmy do dr Adrianny jedynie z asymetrią i poprowadzziła nas właściwie. Jednak życie jest zaskakujące i zdarzył się wypadek nasze dzieciątko spadło na główkę, zgadnijcie do kogo zadzwoniłam oczywiście do dr Adrianny która służyła pomocą nawet telefoniczną. Wskazała szpital do którego mamy się zgłosić a potem dokładnie zbadała nasze dziecko. Była oazą spokoju :) NIEOCENIONE w tak stresującej sytuacji. Nie sposób nie wspomnieć również, że była wielkim wsparciem gdy u mojego Taty wykryto nowotwór mózgu. Myślę, że to dzięki niej trafiliśmy do właściwego lekarza i postawiona została właściwa diagnoza. Najważniejsze jest jednak podejście do dzieci a w tym aspekcie jest rewelacyjna. Nie zapomnę jak przy pierwszym badaniu zaciśnięte piąstki naszego dziecka poprzez dotyk dr Adrianny zaczeły się otwierać. To było coś cudownego. Ze wzruszenia łzy napłynęły do oczu. Życzę każdemu takiego lekarza - na dobre i na złe. Jestem dumna że znam takiego człowieka dlatego POLECAM. Pozdrawiam dr Adriannę, jej podopiecznych i zatroskanych rodziców.

Dr Wilczek jest najlepszym lekarzem z którym dane mi było spotkać się od czasu narodzin mojego synka. Ma świetne podejście do dzieci i pomogła nam z rehabilitacją dziecka, zawsze służy fachową poradą nie tylko w zakresie neurologii. Z czystym sumieniem polecam każdemu rodzicowi.

Wspaniały lekarz! Świetne podejście do dziecka, bardzo sympatyczna pani doktor, ogromne doświadczenie! Gorąco polecam!!!

Mam wnuczkę, którą konsultowała i leczy Pani Dr Adrianna Wilczek. Polecił nam Ją lekarz neurolog z innej miejscowości, jako najlepszego specjalistę - neurologa dziecięcego (i się nie mylił). Jesteśmy bardzo zadowoleni, Pani Dr rozpoznała nietypowe schorzenie i po zaordynowaniu leczenia szybko ustąpiły objawy i nastąpiła zdecydowana poprawa zdrowia wnuczki. Mamy pełne zaufanie do Pani Doktor, jest merytoryczna, kompetentna i pełna empatii do pacjentów. Tą drogą serdecznie dziękuję Pani Doktor za leczenie naszej wnuczki i z pełnym przekonaniem rekomenduję potrzebującym - jako najwyższej klasy specjalistę. J.Danuta Mróz

Pani Doktor to wspaniała kobieta i znakomity lekarz.Jest prawdziwym Aniołem - jesteśmy pod jej skrzydłami od 8 lat, dzięki Niej nasz synek żyje, Karolek w wieku 4 miesięcy leżał w stanie bardzo ciężkim, wręcz krytycznym na Oiomie to właśnie Pani Doktor dzięki swojej fachowej wiedzy rozpoznała u niego rzadką chorobę ( zakrzepicę naczyń mózgowych) i dzięki temu udało się go uratować.Jesteśmy pod jej stałą opieką, bardzo troskliwą i fachową,Pani Doktor jest przyjacielem naszej rodziny, wizyty u Niej to dla nas prawdziwa przyjemność. Zawsze miła, pomocna ( nie tylko w sferze medycznej ), troskliwa, dokładna,a przy tym wysokiej klasy specjalista.Pani Doktor jest Pani cudowną osobą i znakomitym fachowcem. Z wielką przyjemnością polecam wszystkim rodzicom.Wdzięczni i szczęśliwi rodzice Karola :)