lekarz Agata Bartkiewicz

Lekarz rodzinny

2,9
2,7

Bardzo bardzo nie polecam👎 okropnie potraktowała moją małą córeczkę, nie rozumiejąc, że małe dziecko może płakać

Wizyta Radom, POZ ul. Wyścigowa 12 - dr Bartkiewicz od początku wizyty traktuję pacjenta jak natręta, który nie wiadomo po co przyszedł skoro żyje. Brak empatii, zgłębnienia problemu, lekceważące podejście. Na szczeście młodzi lekarze wypierają już tych wyraźnie zmęczonych i zniechęconych do swojego zawodu.

Bardzo niemiła niekompetentna osoba natomiast czytając zamieszczone tutaj opinie...chyba sobie sama napisała. Nie radzę....z resztą najlepszą rekomendacją jest ,,tłum" pod drzwiami jej gabinetu. Jednym słowem duża pomyłka.

Super lekarka zna się na swojej pracy a oprócz tego przemiła osoba. Polecam dla wszystkich. Po wizycie można stwierdzić że super lekarz.

Godny polecenia lekarz, uprzejma, miła, wysoka kultura osobista i w dodatku ładna pani doktor-polecam i dla dzieci i dla dorosłych-prawdziwy lekarz rodzinny z powołania

Jest cierpliwa, wytrzymała na stres, dba o swoje obowiązki.

Jest cierpliwa, wytrzymała na stres, dba o swoje obowiązki.

Bardzo niemiła lekarz. Więcej naprawdę jest szkoda pisać z całego serca NIE POLECAM!!!!