lekarz Agata Bromowicz

Seksuolog

Pani Doktor jest naprawdę bardzo miła przez co wizyta przebiega w beztresowej atmosferze. Bardzo profesjonalne podejście i zaangażowanie sprawiają że chętnie wracam do gabinetu.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Miła atmosfera w gabinecie. Trafna diagoza i wdrożone skuteczne leczenie. Szczerze polecam

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
Miła atmosfera w gabinecie.
Trafna diagoza i wdrożone skuteczne leczenie.
Szczerze polecam

Miałem problem seksuologiczny.Korzystałem z kilku wizyt.Lekarka przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad,przepisała leki, ale także zaleciła inne skuteczne metody, co dało bardzo dobre efekty.Polecam

Odwiedziłem gabinet biorąc pod uwagę poniższe opinie i .............. bardzo się rozczarowałem. Łącznie byłem 4 razy łudząc się, że będzie lepiej ale już tam nie wrócę. Przy pierwszej wizycie podejście do pacjenta "nijakie" - myślałem, że lekarz wie o tym, iż pierwsza wizyta jest najbardziej stresująca dla pacjenta ale nie w przypadku Pani doktor - zdarzyło jej się ziewnąć jak opowiadałem o problemie miałem wrażenie takie "po co tu przyszedłeś" "idz zapłać za wizytę i spadaj" Przy trzeciej wizycie: Proszę poczekać muszę sobie Pana przypomnieć ......... po chwili: a już ...

Przy trzeciej wizycie:
Proszę poczekać muszę sobie Pana przypomnieć ......... po chwili: a już pamiętam i jak tam w związku ........... pytam w jakim związku ? Pani doktor wcześniej miała informacje, że juz w związku nie jestem bo mam takie i takie problemy ......... kolejne pytanie: jak tam się układają relacje z siostrą odpowiedziałem, że jak zwykle źle ......... zamiast zapytać z czego te problemy wynikają to Pani stwierdziła, że nie może tego zrozumieć przecież to siostra, przez chwilę Pani psychiatra nie pomyślała nawet żeby zapytać jaki jest powód, że nie utrzymuje kontaktu z siostrą .... masakra. Kolejno powiedziałem, że już mam dość wszystkiego i może całkowicie zrezygnuję z sexu na co Pani doktor: hmm w tym wieku ? skoro pan tak uważa ....... masakra, żadnego pytania dlaczego ? z czego to wynika ............ wizyta trwała 10 min jak zwykle przepisała tylko leki żadnej rozmowy
Czwarta wizyta była tylko po to aby kontynuować leczenie tabletakmi ........ lekarza zmieniłem.
Nie przyszedłbym już ani razu nawet za darmo - jestem bardzo rozczarowany, najgorszy psychiatra u jakiego byłem - po każdej wizycie miałem większego doła niż wcześniej

Pani dr Bromowicz to dobry lekarz z właściwym podejściem do pacjenta. Jest miła, uprzejma i posiada wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentem. Każda z moich wizyt przebiega bezstresowo. W poradni jest miły nastrój. Godziny przyjęć są dogodne, ponieważ poradnia jest czynna i rano i wieczorem. Ogólnie uważam, ze Pani dr jest specjalistką godną polecenia w dziedzinie, którą się zajmuje.