dr n. med. Agata Chobot

Najlepszy lekarz jakiego można sobie wyobrazić. Nie znam większego specjalisty. Pani dr nie przepisuje niepotrzebnie antybiotyków, ani innych niepotrzebnych badań. Jest kompetentnym, życzliwym i cierpliwym lekarzem z doskonałym podejściem do maluszków. Dodatkowo, co ważniejsze pani doktor dostępna jest o każdej porze. Co tu dużo mówić, po prostu fachowiec! Gorąco polecam!

Wspaniały lekarz - anioł, nie człowiek. Pani dr pomimo swojego młodego wieku jest bardzo rzeczowym lekarzem. Dokładnie wysłucha, wyjaśni i odpowie na wszystkie pytania. Jest cierpliwa i ma świetne podejście do dzieci. Nasz Synek chodzi do pani doktor z uśmiechem. Niejednokrotnie, w razie potrzeby, konsultowaliśmy się też przez telefon. Mamy do pani doktor pełne zaufanie. Na lepszego lekarza nie mogliśmy trafić. Gorąco polecam wszystkim.

Gorąco polecam tego lekarza. Trafiłam do pani doktor po bardzo grożnej sytuacji zakończonej pobytem w szpitalu mojego dziecka (pobyt spowodowany dużym zaniedbaniem poprzedniego pediatry, który upierał się przy błednej diagnozie, nie słuchając moich sugestii).Dr. Chobot jest lekarzem z powołania. Można zawsze liczyć na Jej wsparcie i konsultacje telefoniczne. Niezwykle życzliwa dla dzieci i również dla ich rodziców. Odbiera telefony nawet w weekendy i o późnych porach w trakcie tygodnia, byle tylko pomóc pacjentowi. Rzetelnie sprawdza przyczyny choroby. Nie podaje bez powodu anybiotyku chyba, że jest to konieczne. Szczerze mówiąc jest jak lekarz z serialu "na dobre i złe":-) czyli wydawałoby się, że nie istnieje. Na szczęście jest w Gliwicach i leczy nasze dzieci, za co jestem Jej bardzo wdzięczna. Ciesze się, że wpisuję tą pierwszą opinię. Przynajmniej tak mogę się odwdzięczyć za opiekę nad moją córeczką. Z całego serca polecam!