lek. dent. Agata Chotkowska-Sekunda

Pani doktor bardzo rzetelna i kompetentna, o holistycznym podejściu do pacjenta i choroby. Poza tym każda wizyta odbywa się w bardzo miłej atmosferze, oby więcej takich lekarzy!

Jestem pacjentką periocentrum. Jak dla mnie Pani doktor jest bardzo prze sympatyczną osobą zna się na rzeczy i przekonała mnie że nie warto bać się chodzić do dentysty :) Jest także bardzo dokładną osobą oraz spostrzegawczą. Obsługa jest przesympatyczna nie wiem czy tylko dla mnie czy dla wszystkich.Naprawdę polecam tą klinikę że tak powiem :) Pani doktor jest super nie wiem jak inni ale ta naprawdę jest super :)

Jestem pacjentem przychodni Periocentrum i od lat borykałem się z problemami dziąseł. Po wizycie u Pani Doktor Chotkowskiej problemy zniknęły. Serdecznie polecam wszystkim.

Każdemu kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa polecam tą przychodnię. Pani stomatolog pracująca w jednym z gabinetów naprawdę leczy bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.Pelny profesjonalizm! Leczenie bezbolesne! Efekty fenomenalne!

Polecam panią doktor, wyleczyła mi bolesne i krwawiące dziąsła. Miałam czysczenie w znieczuleniu i trochę długo to zeszło ale najważniejsze ,że pomogło. Mogę się znowu uśmiechać i nie bać ze gdzieś na zębach ma krew... ogólnie panie w gabinecie bardzo przyjemnie !!!

Odradzam tego lekarza... fakt że obsługa miła , ale to chyba tylko JEDYNY plus wszystkiego ...zniszczyła mi zęby grozi mi ich wypadnięcie..podejmować się czyszczenia poddziąsłowego...naruszając zdrowe zęby ... Pani doktor powinna poinformować pacjenta PRZED a NIE PO fakcie o takich konsekwencjach ....totalna porażka widać że liczy sie jedynie biznes w tej branży a nie dobro pacjenta...poszłam do innego stomatologa który nie wziął ode mnie żadnych pieniędzy bo jak zobaczył w jakim stanie są moje zęby to się zapytał u kogo je leczyłam bo nie dowierzał ....a tutaj za wizyte kontrolną (za zwykły przegląd w tym wypadku była to reklamacja musiałam jeszcze zapłacić...) . Przede mna długie leczenie i dodatkowe koszty aby uratować zęby które były jeszcze do niedawna zdrowe ..nic tylko się rozpłakać ...całe dziąsła mam opuchnięte do chwili obecnej ...zęby się chwieją a wczesniej czegos takiego nie było....podziekować jedynie Pani za tak profesjonalną obsługę....

polecam- mozna Sie przekonac Do dentysty . zreszta wszyscy ktorzy pracuja w periocentrum sa Forno polecenia- Bo Tam kazdy robi swoje

Rzetelna i bardzo staranna praca Pani Agaty Chodkowskiej zachęca do kolejnych wizyt. Mówi pacjentowi, co należałoby naprawić, ale też uzasadnia fachowo, jeśli uważa, że jakieś zmiany których chce pacjent są niecelowe. Trafiłam tam po poleceniu przez moją koleżankę i sama też polecam.

BARDZO DOBRY LEKARZ WSZYSTKIM POLECAM!bardzo miła kompetentna osoba bardzo cierpliwa co jest bardzo ważne u stomatologa!zawsze uśmiechnięta i potrafi wytłumaczyć problem!