dr n. med. Agata Czarnywojtek

Internista, Endokrynolog

1,8
1,7
1,7

Wychodzę z założenia, że jeśli ja traktuje ludzi dobrze, to oni odwzajemniają ty samym. U pani doktor byłam już 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów. I za każdym razem była do niej kojejka, skoro to takie ważne, by o tym wspominać. Czy oczekujecie, że wszyscy lekarze, którzy przyjmują prywatnie będą wa lizać d***py?

Nie wiem, jak Pani Doktor leczy, bo nie dostąpiłam „zaszczytu” wizyty u niej… Telefonicznie powiedziała mi, że mogę się zgłosić na drugi dzień ok. godz. 17.00… zastanowiło mnie nieco, że kolejki brak, ale co tam…. Przede mną weszła jakąś pani – na chwilkę ponoć – Po 15 min Pani Doktor wyjrzała i zapytała czy ja do niej…. Owszem, powiedziałam…po dalszych 20 min czekania i słuchania przez drzwi Pani doktor wymieniającej plotki z owa pacjentką i zaśmiewającej się w głos – wyszłam….. zaznaczam że to nie była wizyta na NFZ… Tyle dla niej znaczy pacjent… który płaci. Pytanie – ile znaczy dla niej pacjent przychodzący „na fundusz”?

niestety nie mam dobrego zdania o Pani doktor JAKO SPECJALIŚCIE.Nic nie wytłumaczy,jeżeli pacjent się dopyta ,to owszem ale odpowiada zdawkowo i tak jakby pacjent się znał konkretnie na chorobie,sposobie leczeni,lekach ,wynikach,itp.Nie lubi pacjentów.

Lekarz który wprowadza w błąd pacjenta. Po leczeniu się u Pani Doktor śmiało mogę stwierdzić, że ten lekarz zaszkodził mojemu zdrowiu przepisując nie te leki co trzeba, postawiwszy złą diagnozę. Proszę być ostrożnym. Ja nie polecam i szczerze odradzam.

nigdy wiecej tego lekarza.. nie zna sie na swojej robocie, kazdego chce jak najszybciej pozbyc

Bardzo miła kobietka, profesjonalnie podeszła do mojego problemu. Za wizyty nie zzwsze pobiera pieniążki. Polecam.