dr Agata Czerniawska

Ortopeda

Z czystym sercem polecam Panią Doktor. Spokojna, wyważona, bardzo profesjonalna. Mimo, że poszłam do niej już " zdiagnozowana" przeanalizowała moja dokumentację, dokładnie zbadała i mimo, że nie do końca zgodziła się z zaproponowanym wcześniej sposobem leczenia, w sposób niezwykle taktowny przedstawiła swoją opinię. Mimo, że byłam zdecydowana na komórki macierzyste gdzie indziej, postanowiłam pozostać przy Pani Doktor i jej opinii. Zaleciła mi rehabilitację, cierpliwie leczyła i dziś funkcjonuję bez bólu. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam Panią Doktor! Po wycieczkach po wielu ortopedach jako jedyna naprawdę mnie zbadała ( nie powiem żeby było to szczególnie miłe, bo machała tym kolanem we wszystkie strony i bolało jak diabli) ale od razu wiedziała co jest uszkodzone. Nawet na początku trochę byłam sceptyczna, bo nie takie " nazwiska" mnie badały. Dała skierowanie na MR i wszystko się potwierdziło. Później operacja i rehabilitacja i znowu jeżdżę na nartach. Dziękuję i pozdrawiam.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor!
Dziękuję i pozdrawiam.

Pani Doktor bardzo dokładnie pomimo trudnej rodzinnej sytuacji opisała mi moje problemy z ręką. Serdecznie polecam to naprawdę godny polecenia lekarz. Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję, że wszystko dobrze się zakończy.

Bardzo rzetelna i kompetentna lekarka. Pomimo natłoku pacjentów cierpliwie i spokojnie wytłumaczyła wszystko mojej mamie, przekonała ją do leczenia i bardzo sprawnie przeprowadziła operację. Po operacji, mimo iż nie była lekarzem prowadzącym, troskliwie się nią opiekowała. Pacjenci, którym pomogła na tym dyżurze, nawet nie wiedzą jakie mieli szczęście trafić na Panią doktor.

Wizyta u tej pani zajęła 3 minuty. Przyszedłem z bolącym nadgarstkiem, wytłumaczyłem pani magister, że najbardziej boli podczas wykonywania ćwiczeń, na przykład pompek. W odpowiedzi usłyszałem "to proszę nie ćwiczyć". Bardzo przepraszam, ale taka porada godna jest kolegi przy grillu, a nie lekarza. To była i tak najbardziej merytoryczna rzecz, jaką lekarka powiedziała. Poza skierowaniem na dalsze badania nie mam pojęcia, co mi dolega.