dr n. med. Agata Defińska-Kaniorska

Stomatolog, Ortodonta

Nowoczesny gabinet i wykwalifikowany personel,dobrze wykonujący swoje obowiązki z uśmiechem i cierpliwością. Podczas pierwszej wizyty w gabinecie zostałam zapoznana z planem leczenia i kosztorysem. Omówiono instruktaż użytkowania aparatu: dieta, higiena i mogące wystąpić dolegliwości. Podczas wizyt doktor informuje co zostało już zrobione, a co jeszcze przed nami i przez to pół roku mam bardzo duży postęp leczenia Ceny jak na specjalistę doktora nauk medycznych w miarę rozsądne.Jeżeli coś w aparacie się popsuło między wizytami to wystarczyło zadzwonić i umówić się na dodatkowa bezpłatną wizytę. Polecałam ten gabinet rodzinie i znajomym , byli zadowoleni więc z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią doktor Wam

Naprawdę lekarz na piątkę!!!!!!Bardzo dobry ortodonta < ceny jak na specjalistę i doktora nauk medycznych w miarę znośne ale leczenie ortodontyczne fakt że same w sobie nie jest tanie . Ale efekty leczenia u doktor są warte zainwestowanych pieniędzy. Polecam Wam doktor i myślę że się nie rozczarujecie !!!!!

Konkretna i rzeczowa Pani doktor. Bardzo dobry ortodonta. Leczyła mojego syna aparatami stałymi. Cenny jak na specjalistę dr nauk med. w miarę do przjęcia( podobne ceny ma mój ginekolog z takim tytułem) , ogólna ocena na 5 - polecam tego lekarza.

Pani doktor jest Pani Wielka.!!!!!!! Doktor leczy moich trzech synów , wzorowy kontakt z chłopcami i wzorowe efekty leczenia. Poprawiała również moje leczenie po prestiżowej klinice warszawskiej. Super ten program w telewizji ,od razu widać jakim doktor jest do dokładnym i perfekcyjnym lekarzem. Ja aparat miałam zdejmowany miesiąc temu tak jak mój starszy syn, jak patrzę na zęby syna , porostu zgryz idealny. Pozdrawiamy doktor

Dzień Dobry! Moja sytuacja jest dość dziwna , bo zanim trafiłam do doktor Kaniorskiej miałam aparaty i leczylam się ortodontycznie prawie 1 rok. Nie będę podawać nazwiska pani doktor która prowadziła leczenie bo była to całkowita klęska i porażka. Jak wszyscy orto z problemami poszłam do paru ortodontów którzy na 10- 15 min konsultacji nie szczędzili krytyki mojego wcześniejszego leczenia, stawiali różne diagnozy i plany leczenia - ale powtarzała się sprawa usunięcia zębów. Trafiłam do doktor Kaniorskiej, dr zamiast krytykować konkurencję ,rzeczowo , jasno i zrozumiale określiła problem wynikający z mojej wady i stanowczo określiła potrzebę usunięcia dwóch zębów .Decyzję o leczeniu u doktor podjęłam czego nie będę ukrywać ze względu na koszty , poświęcony czas na pierwszej wizycie konsultacyjnej( prawie godź.) ,odpowiedzi na moje wszystkie pytania (może nie wszystkie ale b. się starała). Jestem już dawno po usunięciu zębów leczenie trwa 4-mce i już widać ogromną poprawę!!!!!! Decyzja o leczeniu u doktor jak najbardziej słuszna, bardzo się cieszę że wszystkie wizyty odbywają się wyłącznie u doktor, ilość poświęcanego czasu na każdej wizycie nawet wystarczająca , całkiem miła atmosfera .

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łódź"?

Ortorad
Tansmana 6/1