dr n. med. Agata Defińska-Kaniorska

Stomatolog, Ortodonta

Dzień Dobry! Moja sytuacja jest dość dziwna , bo zanim trafiłam do doktor Kaniorskiej miałam aparaty i leczylam się ortodontycznie prawie 1 rok. Nie będę podawać nazwiska pani doktor która prowadziła leczenie bo była to całkowita klęska i porażka. Jak wszyscy orto z problemami poszłam do paru ortodontów którzy na 10- 15 min konsultacji nie szczędzili krytyki mojego wcześniejszego leczenia, stawiali różne diagnozy i plany leczenia - ale powtarzała się sprawa usunięcia zębów. Trafiłam do doktor Kaniorskiej, dr zamiast krytykować konkurencję ,rzeczowo , jasno i zrozumiale określiła problem wynikający z mojej wady i stanowczo określiła potrzebę usunięcia dwóch zębów .Decyzję o leczeniu u doktor podjęłam czego nie będę ukrywać ze względu na koszty , poświęcony czas na pierwszej wizycie konsultacyjnej( prawie godź.) ,odpowiedzi na moje wszystkie pytania (może nie wszystkie ale b. się starała). Jestem już dawno po usunięciu zębów leczenie trwa 4-mce i już widać ogromną poprawę!!!!!! Decyzja o leczeniu u doktor jak najbardziej słuszna, bardzo się cieszę że wszystkie wizyty odbywają się wyłącznie u doktor, ilość poświęcanego czasu na każdej wizycie nawet wystarczająca , całkiem miła atmosfera .

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat Pani doktor. Wypytywałem wszytkich znajomych czy mogą polecić jakiegoś "sprawdzonego" ortodontę, który kompetentnie przejmie leczenie pacjenta z założonymi aparatami. Wybór padł na doktor Kaniorską. Pani doktor leczyła najpierw moją żonę (zresztą z imponującym efektem), a teraz leczy nasze dzieciaki (18 i 20 lat). Zważywszy na fakt, iż nasze dzieciaki miały duże wady zgryzu (ponoć są to powikłania genetyczne), to efekty leczenia robią bardzo dobre wrażenie. Doktor Kaniorska jest z pewnością bardzo konkretną osobą, a przy tym jest niezwykle sympatyczna i komunikatywna. Wizyty ...

Doktor Kaniorska jest z pewnością bardzo konkretną osobą, a przy tym jest niezwykle sympatyczna i komunikatywna. Wizyty dosyć punktualnie (każdy wie, że różnie to z tym bywa u innych lekarzy...) i nigdy nie zdarzyło się, żeby poświęciła zbyt mało czasu kosztem dobrze wykonanego leczenia. Nie zgadzam się jeżeli ktoś twierdzi, że nie można usyskać odpowiedzi na stawiane pytania. Nikt z mojej rodziny nigdy nie miał takich problemów - plan i przebieg leczenia zawsze precyzyjnie był omawiany, a żadne pytanie nie wywołało "kąśliwych" uwag sympatycznej Pani doktor.
Koszty w miarę rozsądne - przede wszystkim zgodne z wcześniejszymi ustaleniami i adekwatne do przebiegu leczenia.

Z pełną świadomością polecamy fachowość Jej usług.

Nowoczesny gabinet i wykwalifikowany personel,dobrze wykonujący swoje obowiązki z uśmiechem i cierpliwością. Podczas pierwszej wizyty w gabinecie zostałam zapoznana z planem leczenia i kosztorysem. Omówiono instruktaż użytkowania aparatu: dieta, higiena i mogące wystąpić dolegliwości. Podczas wizyt doktor informuje co zostało już zrobione, a co jeszcze przed nami i przez to pół roku mam bardzo duży postęp leczenia Ceny jak na specjalistę doktora nauk medycznych w miarę rozsądne.Jeżeli coś w aparacie się popsuło między wizytami to wystarczyło zadzwonić i umówić się na dodatkowa bezpłatną wizytę. Polecałam ten gabinet rodzinie i znajomym , byli zadowoleni więc z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią doktor Wam

Witam wszystkich! Pracuję na stałe w Irlandii, i jestem w Łodzi tylko jeden, dwa razy na kwartał. To prawda że u Pani dr leczenie ortodontyczne przebiega wzorowo i bezproblemowo. Całkowita prawda co do kosztów leczenia w Polsce że są znacznie niższe, wiem że moim znajomym opłaca się nawet specjalnie lecieć na wizytę do Łodzi. Ja osobiści jestem wdzięczny doktor za aparaty ortodontyczne które mi zaproponowała. Mam aparaty ortodontyczne damon- troszkę droższe , ale co dla mnie najważniejsze wizyty tylko raz na kwartał!!!!( zwykły aparat raz na mc) - system damon to też krótszy czas leczenia i łatwiej jest z higieną bo nie mają takich gumek. Ja trafiłem do doktor z przypadku i aby więcej takich przypadków w moim życiu!!!!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się z poprzednikiem.Profesjonalna , pewna i zdecydowana w diagnozach i w leczeniu . Mimo mojej dużej wady zgryzu ( operacyjnej jak twierdzili inni ,, specjaliści,, w Łodzi) leczenie aparatami stałymi przynosi bardzo dobre efekty .Moje leczenie trwa już rok a aparaty mam nosić do 1,5 - 2 lat .Polecam doktor i leczenie ortodontyczne bo ja z powodu moich zębów maiłem straszne kompleksy i problemy z wymową która się znacznie poprawiła.

Naprawdę lekarz na piątkę!!!!!!Bardzo dobry ortodonta < ceny jak na specjalistę i doktora nauk medycznych w miarę znośne ale leczenie ortodontyczne fakt że same w sobie nie jest tanie . Ale efekty leczenia u doktor są warte zainwestowanych pieniędzy. Polecam Wam doktor i myślę że się nie rozczarujecie !!!!!

Pani doktor jest Pani Wielka.!!!!!!! Doktor leczy moich trzech synów , wzorowy kontakt z chłopcami i wzorowe efekty leczenia. Poprawiała również moje leczenie po prestiżowej klinice warszawskiej. Super ten program w telewizji ,od razu widać jakim doktor jest do dokładnym i perfekcyjnym lekarzem. Ja aparat miałam zdejmowany miesiąc temu tak jak mój starszy syn, jak patrzę na zęby syna , porostu zgryz idealny. Pozdrawiamy doktor

My z żoną jesteśmy bardzo wymagającymi pacjentami jeżeli chodzi o jakość leczenia , ale oczywiście zgadzamy się z opinią POPRZEDNIKA !!! Rewelacyjny lekarz i wyjątkowa osobowość. Ja aparaty mam założone od trzech m-cy a efekty wręcz niewiarygodne również jak u mojego poprzednika !!!!! Bardzo miła, sympatyczna i ładna kobieta , więc wizyty u doktor są przyjemnością.Moja żona robiła sobie u doktor w klinice implant , też jest super zadowolana. Teraz mamy na tyle zaufanie że zamierzamy leczyć w narkozie nasze dziecko. pozdrawiamy doktor renata I. i krzysztof I.

Teraz mamy na tyle zaufanie że zamierzamy leczyć w narkozie nasze dziecko.

pozdrawiamy doktor
renata I. i krzysztof I.

Nie zdaża mi się poświęcać czasu na wpisywanie opini w takich portalach, ale chce żeby ta opinia była czymś w rodzaju podziękowań dla Pani doktor za leczenie które zmieniło moje życie.1,5 roku temu pojawiłem się u doktor z bardzo widoczną wadą zgryzu- operacyjną jak twierdzili inni "specjaliści" i twierdzili że nie ma innej możliwości!!!!Dzisiaj efekty leczenia są wręcz niewirygodne i zupełnie inny komfort życia , bo miałem z tego powodu straszne kompleksy.Przemiła osoba i patrząc na moje leczenie i moich znajomych bardzo dobry specjalista! dziękuje Pani doktor Mariusz F.

dziękuje Pani doktor
Mariusz F.

Konkretna i rzeczowa Pani doktor. Bardzo dobry ortodonta. Leczyła mojego syna aparatami stałymi. Cenny jak na specjalistę dr nauk med. w miarę do przjęcia( podobne ceny ma mój ginekolog z takim tytułem) , ogólna ocena na 5 - polecam tego lekarza.