Z czystym sumieniem polecam panią doktor Agatę!! Jeszcze nigdy żaden dentysta w taki zrozumiały sposób ( i z taką cierpliwością - bo pytań miałem mnóstwo ) nie wytłumaczył mi problemu i leczenia. A samo leczenie przebiegło szybko i bezboleśnie. Gabinet, w którym przyjmuje dr Duda jest bardzo nowoczesny i te wszystkie gadżety - super! Widać, że personelowi zależy na tym, żeby pacjent dobrze czuł się w gabinecie, mimo całego strachu przez leczeniem. Teraz czekam na wizytę u ortodonty z córką.

Teraz czekam na wizytę u ortodonty z córką.

Zakończyłem leczenie u pani doktor pół roku temu. Wczoraj byłem na kontroli i ku mojemu zaskoczeniu pani doktor pamiętała mnie i to o czym rozmawialiśmy podczas całego leczenia ( chodzi mi o tematy prywatne). Bardzo to było mile, traktuje pacjentów bardzo "osobiście" co z reguły lekarzom się nie zdarza. Miałem kompleksowe leczenie, od plomby, przez chirurgie, po protetyke. Jestem bardzo zadowolony z efektu, choć miałem obawy, bo to taka młoda kobieta. GORACO PoLECAM panią doktor Agatę. Sympatyczna, delikatna, profesjonalna! Ja już z nią zostanę:)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024