lek. dent. Agata Fabczak

Choć jestem po 70-ce postawiłam na młodego lekarza i nie zawiodłam się.Bardzo kompetentna, zorganizowana ze wspaniałym podejściem do pacjenta Pani Doktor. POLECAM !

Gabinet AgataDent- bo tak o w skrócie mówię, to bardzo przyjazne miejsce dla nas pacjentów. Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną, z dużym potencjałem wiedzy medycznej. Cierpliwa,ze znakomitym podejściem do pacjenta. Chodzę do Pani Doktor na kontrolę i leczenie bez żadnego strachu, wiedząc, że zawsze mi pomoże. Gorąco polecam! Margot

także mam miłe wspomnienia, zawsze omijałam dentystów. Co prawda, na dobre mi nie wyszło ale pani lek. dent. Agata Fabczak się odpowiednio zajęła moimi ząbkami. polecam

Pani doktor jest przemiła i bardzo kompetentna. Ma cudowne podejście do pacjentów, szczególnie tych małych. Jest delikatna i cierpliwa, więc wszystkim ją polecam. Niestety, Prima Dent przy Grójeckiej, w której pani doktor pracuje to oszukańcza firma, która używa kiepskich materiałów i naciąga pacjentów na wysokie koszty.

Zdecydowanie polecam.Ja również mam wspomnienia naj!

Zdecydowanie polecam.Ja również mam wspomnienia naj!

Potwierdzam młoda ale świetny lekarz.Polecam z całą odpowiedzialnością zwłaszcza tym ,którzy boją się wizyt u stomatologa.Mam dobre wspomnienia...

Bylam u pani Agaty z leczeniem kanalowym i kilkoma ubytkami ponad rok temu. Doktor jest mila, cierpliwa i polecam ja pacjentom i co jest bardzo pomocne mowi po angielsku, dlatego moj znajomy z USA mogl swobodnie sie porozumiec. Ania

Ania

To pierwszy stomatolog, który zachęcił mnie do leczenie zębów a nie wystraszył. Nigdy nie myślałam, że z uśmiechem będę szła do takiego gabinetu. Oprócz fachowej obsługi jest przemiłą osobą, z która rozmawia się jak z koleżanką. Polecam wszystkim tym, którzy podobnie jak ja mieli złe wspomnienia ze stomatologami. Będziecie zadowolenie w 100% zarówno z jej pracy jak i ceny.

Super pani stomatolog, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, stwarza miłą i przyjazną atmosferę w gabinecie, można o wszystkim porozmawiać, a jednocześnie zna się na rzeczy i zawsze wybiera najlepsze rozwiązanie dla danego pacjenta i pod względem finansowym i jakościowym. serdecznie polecam! Michał

Michał