lek. dent. Agata Grabowska-Biały

Bardzo dobra i miła Pani.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profesjonalizm w każdym calu. Zdecydowanie polecam, wszystko zawsze zrobione dobrze, szybko i co najważniejsze profesjonalne. Pani zawsze uśmiechnięta i pomocna, dzięki takim stomatologom można zlikwidować polskie stereotypy o tzw. .,, straszeniu dentystą.,, Wcześniej chodziłem do rożnych stomatologów i zawsze po dosyć krótkim czasie znowu wychodziło coś do poprawki, tutaj nigdy taka sytuacja się nie powtórzyła. Pozatym pani jest sympatyczna ale idzie to w parze z fachowością. Ja zdecydowanie polecam na razie polecałem znajomym ale doszedłem do wniosku że skoro i oni są zadowoleni to i inni powinni o tym wiedzieć. Co prawda na pierwszą wizytę ciężko jest się umówić ze względu na brak wolnych terminów ale to też o czymś świadczy: że prawdziwa jakość nie musi się reklamować.