dr n. med. Agata Gruna-Ożarowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Szczerze polecam Panią doktor. Przemiła osoba, bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko tłumaczy, mówi co bada, jak jest, a jak być powinno. Oby wiecej takich lekarzy. Nie żałuje ani jednego kilometra, który przejechałam z córką na wizyte do Pani doktor, a troche ich było. :) Jeszcze raz szczerze polecam bardzo dobry lekarz.

Dołączę się do świetnych opinii dotyczących Pani doktor. Tata z Igorkiem. Serdecznie pozdrawiamy

Pani doktor jest godna polecenia. Wspaniały czlowiek ze wspaniałym podejsciem do dzieci. Dzieki niej wiemy co dziecku dolega. Wytlumaczyla tak jak trzeba. Nie zbywa jak inni... Prowadzila nas w szpitalu. Mama Filipa

Pani doktor prowadziła mojego syna na oddziale neurologii dziecięcej w szpitalu Marciniaka. Pełen profesjonalizm, szybka diagnostyka, niezwykle kompetentna, chętnie udzielająca szczegółowych informacji. Poza tym niezwykła uprzejmość. Oby więcej było takich lekarzy.

Trafiłam do Pani doktor przypadkiem jako do pierwszego neurologa dziecięcego z neta super lekarz, rewelacyjne podejście do dziecka. Polecam w 100%

Bardzo dobra Pani Doktor dziękuje z całego serca że zaopiekowała się moją córką Adrianką :)Godna polecenia w 100%

Bardzo miła i rzeczowa lekarz. Dokładnie wytłumaczyła na czym polega problem. Polecam gorąco i serdecznie wszystkim pacjentom.

Bardzo miła i rzeczowa lekarz. Dokładnie wytłumaczyła na czym polega
problem. Polecam gorąco i serdecznie wszystkim pacjentom.

Pełen podziwu dla kompetencji. Prawdziwy lekarz naprawdę godny polecenia, bardzo, bardzo. Brak słów !

super polecam pania doktor jestem z niej bardzo zadowolona

super polecam pania doktor jestem z niej bardzo zadowolona

pani doktor jest świetnym specjalistą jest kompetentna i uprzejma ma podejście do dzieci bardzo żałuje że odeszła z naszej przychodni we Wrocławiu przy ul Żelaznej mam jednak nadzieję że moze wróci bo takiej drugiej lekarki się nie znajdzie anioł z pani doktor nie człowiek szczerze polecam

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław