dr n. med. Agata Gruna-Ożarowskadr n. med. Agata Gruna-Ożarowska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agata Gruna-Ożarowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Po studiach przez wiele lat pracowałam jako pediatra w przychodni rejonowej, dyżurowałam w oddziale noworodkowym i w pomocy wyjazdowej.

Edukację medyczną uzupełniłam o podyplomowe studia doktoranckie, pracując przez kilka lat w Poradni Zaburzeń i Wad Rozwojowych AM we Wrocławiu, zajmującą się usprawnianiem niemowląt.

Następnie rozpoczęłam pracę w Oddziale Neurologii Dziecięcej, gdzie pracowałam przez 12 lat (obecnie już tylko tam dyżuruję).

U pacjentów z padaczką lekooporną stosu...

Szczerze polecam Panią doktor. Przemiła osoba, bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko tłumaczy, mówi co bada, jak jest, a jak być powinno. Oby wiecej takich lekarzy. Nie żałuje ani jednego kilometra, który przejechałam z córką na wizyte do Pani doktor, a troche ich było. :) Jeszcze raz szczerze polecam bardzo dobry lekarz.

Dołączę się do świetnych opinii dotyczących Pani doktor. Tata z Igorkiem. Serdecznie pozdrawiamy

Pani doktor prowadziła mojego syna na oddziale neurologii dziecięcej w szpitalu Marciniaka. Pełen profesjonalizm, szybka diagnostyka, niezwykle kompetentna, chętnie udzielająca szczegółowych informacji. Poza tym niezwykła uprzejmość. Oby więcej było takich lekarzy.

Pani doktor jest godna polecenia. Wspaniały czlowiek ze wspaniałym podejsciem do dzieci. Dzieki niej wiemy co dziecku dolega. Wytlumaczyla tak jak trzeba. Nie zbywa jak inni... Prowadzila nas w szpitalu. Mama Filipa

Trafiłam do Pani doktor przypadkiem jako do pierwszego neurologa dziecięcego z neta super lekarz, rewelacyjne podejście do dziecka. Polecam w 100%

Pełen podziwu dla kompetencji. Prawdziwy lekarz naprawdę godny polecenia, bardzo, bardzo. Brak słów !

Bardzo dobra Pani Doktor dziękuje z całego serca że zaopiekowała się moją córką Adrianką :)Godna polecenia w 100%

Bardzo miła i rzeczowa lekarz. Dokładnie wytłumaczyła na czym polega problem. Polecam gorąco i serdecznie wszystkim pacjentom.

Bardzo miła i rzeczowa lekarz. Dokładnie wytłumaczyła na czym polega
problem. Polecam gorąco i serdecznie wszystkim pacjentom.

super polecam pania doktor jestem z niej bardzo zadowolona

super polecam pania doktor jestem z niej bardzo zadowolona

BARDZO DOBRY LEKARZ ODRAZU POSTAWILA DIAGNOZE WSZYSTKO TŁUMACZY DOKŁADNIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA POLECAM