lek. dent. Agata Grzegorczyk-Gorzan

3,3
3,7

Nie polecam, Pani doktor faktycznie szybko i sprawnie przyjmuje pacjentów- ale nie oznacza to,że dobrze; Dodatkowo staranność wykonania usług [plomby/skaling/fluoryzacja] pozostawia wiele do życzenia; Nie tłumaczy leczenia; no i co chyba jest najistotniejsze chętnie przekonuje do wybrania dodatkowych usług - uzasadniając ich absolutną konieczność – bo nie jest w stanie ocenić stanu i dobrać leczenia; Tak naprawdę sprowadza się do wydania w gabinecie dodatkowych 200zł [dodam, że dzień przed wizytą u Pani doktor było wykonane pełne skaling i piaskowaie- w innym miejscu] więc no coż..

Polecam. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Pani Doktor jest miła, kompetentna, poświęca pacjentowi dużo czasu, umie słuchać chorego i w prosty oraz rzeczowy sposób odpowiadać na pytania. Gabinet stomatologiczny o standardzie wysokim.

Jestem zachwycona pracą pani Agaty. Ma rewelacyjne podejście nawet dla najbardziej spanikowanych małych pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kielce"?

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
25-333 Kielce
NZOZ AGATMED EDYTA AGATOWSKA
PUSCHA 3 ( OS, ŚLICHOWICE 1)
25-634 Kielce
ul. Szczecińska 4a