lekarz Agata Horecka-Lewitowicz

Psychiatra

Najlepszy lekarz w Kielcach. Polecam z całego serca Panią Doktor :) Pełna empatii i zrozumienia. Jak trzeba to opieprzy;)

Wspaniały lekarz, bez wątpienia najlepszy w Kielcach. Troskliwy, ma dobre podejście do dziecka, zainteresowany, pomocny, uprzejmy. Polecam Panią Agatę!

Mogę śmiało polecić panią doktor. Miła, kompetentna, z fajnym podejściem do małych dzieci. Szkoda tylko że wizyta trochę za krótka no ale ogólnie polecam rodzicom szukającym dobrego specjalistę z psychiatrii

Takich lekarzy jak Pani Dr ze swieca szukac polecam kazdemu, naprawde godna polecenia. Kompetenta, mila, wszystko tlumaczy, poswieca duuuzo czasu ma podejscie do dzieci, poprostu super kobieta.

Witam , potwierdzam i polecam Panią doktor za w/w wymienione przymioty- tym, którzy w Kielcach szukają pomocy dla swojego dziecka.Cierpliwość dla chorych dzieci i wyrozumiałość dla cierpiących rodziców, to u tej Pani norma. Tą drogą pozdrawiamy Panią dr

Cieszę się że trafiłam z córką do Pani doktor. W końcu ktoś trafnie córkę zdiagnozował i doradził w wielu kwestiach związanych z leczeniem i terapią mutyzmu selektywnego. Jesteśmy z mężem bardzo wdzięczni.

Kompetentna i życzliwa osoba dobry psychiatra

Kompetentna i życzliwa osoba dobry psychiatra

Jestem niezwykle zadowolona, że trafiłyśmy do Pani doktor.To lekarz z powołania i ciepły, serdeczny człowiek.Ma świetny kontakt z pacjentami,a przy tym jest niezwykle kompetentna, cierpliwa. Dzięki niej moja córka jest teraz innym człowiekiem.Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią doktor.

Byłam pacjentką Pani Doktor lata temu, bodajże w 1998 roku kiedy miałam 15 lat. Wyciągnęła mnie z choroby odpowiednim lekiem już za pierwszym podejściem. Kobieta Anioł.

Lekarz super mój syn wręcz nie może się doczekać wizyty u Pani doktor.Polecam w 100%,naprawdę lekarz z powołania