lekarz Agata Józefowicz

Anestezjolog

Witam, jestem po operacji usunięcia tarczycy, miałam wole wieloguzkowe obojętne. Do operacji przygotowywała i usypiała mnie anestezjolog doktor Agata Józefowicz. Wspaniała, ciepła osoba, pełna empatii. Przed operacją, wszystko wyjaśniła, cierpliwie i w jasny sposób udzielała odpowiedzi na moje pytania i obawy.Właściwie mnie uspokoiła, gdyż strasznie się bałam samego znieczulenia i reakcji mojego organizmu na nie. W czasie operacji czuwała nad moim bezpieczeństwem. Po wybudzeniu czułam się naprawdę dobrze. P. doktor Agata Józefowicz to wspaniały anestezjolog, jej sposób rozmowy z pacjentem i przygotowania go do zabiegu jest profesjonalny a jednocześnie ciepły i serdeczny, pełen zrozumienia dla obaw pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Łódź"?

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź
Szpital Kliniczny
Stefana Żeromskiego 113
90-549 Łódź
Ośrodek Pediatryczny im. dr. J. Korczaka w Łodzi
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 71
90-329 Łódź
Uniwersytet Medyczny w Łodzi Oddział Kliniczny Intensywnej Terapii i Anestezjologii
91-738 Łódź, ul. Sporna 36/50
Szpital Prywatny SALVE Łódź ul. Szparagowa 10