Lekarze Kętrzyn

lekarz Monika Ostrowska-Kasprzak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Cegielnia 4A
11-400 Kętrzyn

Po prostu tak jak powinno być , nic dodać nic ująć Trafna diagnoza, miłe i grzeczne podejście do pacjenta Tak trzymać pani doktor 👍👍😎 Janusz G
Opinia dodana przez: Janusz Gierach

lekarz Józef Woś

Staromiejska 2
11-400 Kętrzyn

pełny profesjonalizm w każdym calu. polecam pana doktora. uporał się z moim problemem widzenia. okulary są rewelacyjne. nareszcie mam takie jakich potrzebowałam
Opinia dodana przez: irena

lekarz Izabela Żołnacz

Dermatolog

Krótka 4/103
11-400 Kętrzyn

Fachowość, profesjonalizm, wiedza i świetne relacje z pacjentem, Kiedy tylko mam problemy skórne to wiem, że u tej Pani lekarz, nie zostanę na lodzie ;) Wielki szacunek i dużo, dużo zdrowia ;)
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Zbigniew Pejda

Emilii Plater 4
11-400 Kętrzyn

Doktor Pejda to dar niebios. Nie ma takich lekarzy w Polsce wielu... Nasz syn po 3 miesiącach faszerowania antybiotykami, wenflonami, tygodniami w szpitalu spędzonymi na leczeniu rzekomego zapalenia płuc trafił dzięki podpowiedzi życzliwych osób do Doktora Pejdy. Po tygodniu kaszel ustał. Doktor stwierdził początki astmy. Od pierwszej wizyty mnie niedługo rok, syn regularnie przyjmuje dwa syropki... i tyle. W tym czasie przeszedł dwie niewielkie infekcje, trwały 2-3 dni, absolutnie żadnych ...
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Krzysztof Wronisz

Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Grażyna Sykisz-Mikucka
Traugutta 7/208
11-400 Kętrzyn

Świetny lekarz i fachowiec.Kompleksowe badania.szybkie rozpoznanie choroby.dobre leczenie

mgr Alina Koleśnik-Nykiel

Logopeda, Logopeda dziecięcy

11-400 Kętrzyn

Super lekarz, potrafi kompleksowo spojrzeć na pacjenta. Synek lubi wizyty i lubi wykonywać ćwiczenia z Panią. Najważniejsze, że widać efekty ćwiczeń - a to najbardziej cieszy. Pani doktor bardzo dużo tłumaczy i wyjaśnia zarówno wątpliwości pacjentów jak i cel kolejnych ćwiczeń. Jest bardzo komunikatywna, nie ma problemów z ewentualnym przełożeniem wizyty, miła, sympatyczna a jednocześnie stanowcza i konkretna. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ewa S...
Najlepszy lekarz z powołania. Z miłością do pacjenta, zawsze przyjmie czy to rano czy po południu. Takiego lekarza tylko mieć. Pani Doktor kocha to co robi , kocha dzieci i swoich pacjentów. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Karolina
Brak rzetelnego podejścia do pacjenta. Na wszystko najlepszy ZINNAT. Najpierw antybiotyk a potem się zobaczy.

lekarz Elżbieta Kiryluk-Gojło

Dietetyk, Lekarz rodzinny

Gabinet Dietetyczny VICTUS-MED
Mielczarskiego 1a/26
11-400 Kętrzyn

A ja posłuchałem rad Pani doktor i schudłem 20 kg. Ja zrozumiałem, co mi doktor tłumaczyła jeżeli chodzi o odżywianie. Zmieniłem swoje nawyki żywieniowe i nie tyję.

lekarz Agata Jusiak

SP ZOZ Szpital Powiatowy w Kętrzynie
ulica Skłodowskiej 12
11-400 Kętrzyn

Bardzo polecam, od pierwszej wizyty, na samo "Dzień dobry" bije od niej ciepło, na każdej wizycie dokładnie opowiada o badaniach jakie będzie wykonywać, jest szczera, konkretna, ale przy tym bardzo miła, kulturalna i empatyczna. Nie ma dziwnych odpowiedzi i spojrzeń na zadane pytania, dzięki czemu za każdym razem nie boje się o cokolwiek związanego z moim zdrowiem zapytać, a to bardzo ważne. Obecnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Jarosław Leśniczak

Gabinet Prywatny położniczo-ginekologiczny
Debowa 7
11-400 Kętrzyn

Bardzo polecam prowadziłam u lekarza dwie ciążę, zawsze pełen profesjonalizm I podejście do pacjenta. Za lekarzem poszłam rodzic i nie zmieniłabym na żadnego innego
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Bogusława Kłaczko

Zientary-Malewskiej 11
11-400 Kętrzyn

To lekarka z powołaniem. Bardzo skuteczna w leczeniu. Za żadne pieniądze nie pozwoli skrzywdzić swego pacjenta. Z pasją wykonuje swoją profesję i nie lubi jak ktoś jej w tym przeszkadza. Odważna w swoim dochodzeniu do prawdy i poświęceniu się dla pacjentów. W czasie pseudopandemii C19 nie przyjmowała narzucanej lekarzom pseudomedycznej propagandy i nie stosowała się do absurdalnych wymagań leczniczo-sanitarnych. Występowała jako świadek bezprawia covidowego na IX posiedzeniu Komisji Śledczej Norymberga ...
Opinia dodana przez: Zbigniew
Pani doktor bardzo konkretna i rzeczowa . Widać spore doświadczenie w pracy w zawodzie , można jej zaufać . Spojrzała na mój problem całościowo - nie tylko przez pryzmat chorób laryngologicznych . Leczenie skuteczne . Polecam tego specjalistę !
Opinia dodana przez: Gulka

lekarz Edyta Budrewicz-Masiewicz

Neurolog

Mazurska 4
11-400 Kętrzyn

Mila lekarka z powolaniem do leczenia ludzi. Bardzo polecam. Jedna z niewielu prawdziwych lekarzy w Ketrzynie godna polecenia.

lekarz Agnieszka Górna

Różana
Kętrzyn

Nie polecam tej dentystki , nie stawiła się na umówione spotkanie Nie racząc powiadomić o tym swojego klienta Nie polecam , mam nadzieje ze niedługo nikt nie będzie tam chodził

lekarz Norbert Kozak

11-400 Kętrzyn

Arogancki i nieprzyjemny lekarz. Brak zainteresowania pacjentem po za rutynę i możliwości pobierania funduszy NFZ. Nie polecam jako rodzinnego. Zmieniliśmy na innego lekarza.

lek. dent. Artur Pośpiech

Westerplatte 6/31
11-400 Kętrzyn

Bardzo polecam. Fachowe rozpoznanie problemu i wyleczenie. Oby więcej takich stomatologów. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Dariusz Snarski

Chirurg stomatolog

Limanowskiego 30/26
11-400 Kętrzyn

Doktor bardzo mi pomógł. Szybkie i fachowe rozpoznanie problemu. Miłe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Alicja Nałysnyk-Gacioch

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Kętrzyn

Potwierdzam 2 i 4 opinię. Siostra była u niej 21.06 z bólem który określiła na stały-kładła się i wstawała z bólem, na noc brała leki żeby zasnąć, przebudzała się z bólem, to trwało prawie m-c, myślała że jest przemęczona i obolała(ciężka praca 8 godz.na nogach na taśmie).Odsypianie nic nie dało. Nie dostała l-4, a skier.tylko na przeswietlenie i 2 tyg. czekania na wynik, na sugestię ze to może coś od ...
Opinia dodana przez: Małgorzata