lekarz Agata Kalicka

Pulmonolog

Jestem bardzo pozytywnie zadowolony i z przyjemnością polecam wizytę u Pani doktor. Mało jest lekarzy z tzw. powołania a Pani Agata lubi swoją pracę, jest miła i kompetentna. Daję szóstkę!

Pani doktor Agata Kalicka to lekarz kompetentny,dobry specjalista,godny polecenia innym.

Wyjątkowo kompetentna,patrząca na chorobę pod różnymi aspektami,życzliwa i wzbudzająca zaufanie.

Jestem bardzo pozytywnie zadowolona i z przyjemnością polecam wizytę u Pani doktor. Mało jest lekarzy z tzw. powołania a Pani Agata lubi swoją pracę, jest miła i kompetentna. Daję szóstkę!

Zawsze miła i fachowa pomoc ze strony pani doktor, zna się na tym co robi, jest prawdziwym fachowcem w tej dziedzinie. Polecam ją wszystkim.

Bardzo mila , kompetentna osoba i wzbudza zaufanie . Polecam tego lekarza

Bardzo mila , kompetentna osoba i wzbudza zaufanie . Polecam tego lekarza

Bardzo dobry lekarz znajoący się na swej specjalizacji..

Bardzo dobry lekarz znajoący się na swej specjalizacji..

Kto pisze takie niestworzone rzeczy o Pani Doktor Agacie Kalickiej ,jest w błędzie. Moja mama leczy się u Pani doktor , i to właśnie Pani postawiła trafna diagnozę. Moja mam odwiedza co 3-4 miesiące gabinet Pani doktor Kalickiej i po wizycie wychodzi z gabinetu bardzo zadowolona, a pani pisze, ze jest osoba oschła i mało tłumaczy o chorobie. Moja mama jest dowodem na to ,ze dzięki Pani doktor cieszy się dobrym zdrowiem a ma już 67 lat. Proszę wiec nie pisać takich rzeczy o Pani doktor, gdyż kto pod kim dołki kopie sam może wpaść w nie nie wiadomo kiedy............ oczernić drugiego człowieka to bardzo brzydka sprawa, później grzej to będzie naprawić, gdyż w internecie nikt nie jest anonimowym............

Mój maż tez dziś był w gabinecie u pani doktor Agaty Kalickiej ..Maz wie ze mnie pomaga i jemu tez pomoże zaco serdecznie dziękujemy pani doktor ,

Pani Agata Kalicka jest specjalistka chorób wewnętrznych i chorób płuc .Jest bardzo miła