lekarz Agata Kassassir-Cwiklak

Ginekolog onkolog

Pani doktor jest najlepsza! Polecam w 100% Kompetentna, rzetelna, bardzo sympatyczna. Nie bagatelizuje zadnych objawow, wszystko wyjasnia, poswieca duzo czasu kazdej z pacjentek.

Pani doktor jest najlepsza!
Polecam w 100%

Pani doktor jest rzetelna i bardzo mila. Z pasja podchodzi do mojego leczenia, zawsze mnie wspiera i jest pid telefonem kiedy tylko cos zlego sie dzieje. DziekujePani doktor za opieke.

Najlepsza lekarka na świecie. Lepiej nie mogłam trafić. Dzięki zaangażowaniu, rzetelności, umiejętności etc. mam piękną i zdrową córeczkę

Godna polecenia. Poprowadzila moja ciaze doskonale. przy porodzie bardzo mi pomogla. polecam przyszlym mamom!

Bardzo miła Pani Doktor. Bardzo długo szukałam kompetentnego lekarza, który nie będzie mnie wysyłam na jakiekolwiek badania prywatnie czy tez nie będzie mnie po porostu olewał.Po ciąży obumarłej jeden lekarz kazał robić bardzo drogie badania. Pani Dr natomiast zleciła wszystko na fundusz.Objaśniła wszystko bardzo dokładnie i odpowiadała na każde moje pytanie. Inny lekarz już mi nie jest potrzebny. Polecam

Trafiłam do Pani Doktor w CZMP, ale tam strasznie długo czeka się na wizytę. Bardzo chciałabym dostać się do Pani Doktor poza szpitalem, ale nie mam pojęcia, czy przyjmuje pacjentów prywatnie. Jeśli któraś z pań ma informacje na ten temat bardzo proszę o kontakt magdalena.ciechanska@wp.pl Z góry dziękuję!

Z góry dziękuję!

Bardzo kompetentna Pani doktror, poszłam do niej z problemem zajścia w ciąży od razu zaczęła działaćpo miesiącu efekt dwie kreski na teście, teraz prowadzi moją ciążę i niewyobrażam sobie iść do innego lekarza :)

Czego bym nie napisała to i tak będzie za mało by wyrazić jak bardzo się ciesze że trafiłam do Pani Doktor.Jak dla mnie praktycznie w każdym stopniu idealna :)

od razu po zapoznaniu się z moim problemem dała skierowania na rózne badania ...na to liczyłam wieże ze coś się wyjasni

Rewelacyjna lekarka. Wszystko dokładnie tłumaczy, kieruje na konkretne badania. Podejście do pacjentki po prostu pierwsza klasa. Jak najbardziej polecam!!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Łódź"?

Leszek Gottwald

Ginekolog onkolog