lekarz Agata Kassassir-Cwiklak

Ginekolog onkolog

Polecam dr Agatę Ćwiklak całym sercem. Prowadziła moją ciążę bardzo kompetentnie i zawsze była pod telefonem, gdy tego potrzebowałam. Nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym lekarzem. Mam nadzieję, że drugą moją ciążę też będzie prowadzić. Pozdrawiam Panią doktor, mama 2,5 letniego Marcelka z Kutna!

Pani doktor jest najlepsza! Polecam w 100% Kompetentna, rzetelna, bardzo sympatyczna. Nie bagatelizuje zadnych objawow, wszystko wyjasnia, poswieca duzo czasu kazdej z pacjentek.

Pani doktor jest najlepsza!
Polecam w 100%

Godna polecenia. Poprowadzila moja ciaze doskonale. przy porodzie bardzo mi pomogla. polecam przyszlym mamom!

Pani doktor jest rzetelna i bardzo mila. Z pasja podchodzi do mojego leczenia, zawsze mnie wspiera i jest pid telefonem kiedy tylko cos zlego sie dzieje. DziekujePani doktor za opieke.

Najlepsza lekarka na świecie. Lepiej nie mogłam trafić. Dzięki zaangażowaniu, rzetelności, umiejętności etc. mam piękną i zdrową córeczkę

fantastyczna lekarka. tłumaczy i wyjaśnia wszelkie watpliwosci. jest lekarzem wszystkich dziewczyn z mojej rodziny. polecam !!!

Trafiłam do Pani Doktor w CZMP, ale tam strasznie długo czeka się na wizytę. Bardzo chciałabym dostać się do Pani Doktor poza szpitalem, ale nie mam pojęcia, czy przyjmuje pacjentów prywatnie. Jeśli któraś z pań ma informacje na ten temat bardzo proszę o kontakt magdalena.ciechanska@wp.pl Z góry dziękuję!

Z góry dziękuję!

Lekarka słucha bardzo powierzchownie, ciężko ją zrozumieć, bo nie mówi dobrze po polsku.Chciałam iść na chorobowe, bo miałam ciężką pracę, ale Pani doktor stwierdziła, że nie ma podstaw do L4. Gdybym dalej do niej chodziła to, straciła bym dziecko- jak się potem okazało u innej lekarki moja ciąża była zagrożona i prawie całą przeleżałam w szpitalu.

Rewelacyjna lekarka. Wszystko dokładnie tłumaczy, kieruje na konkretne badania. Podejście do pacjentki po prostu pierwsza klasa. Jak najbardziej polecam!!!!

Czego bym nie napisała to i tak będzie za mało by wyrazić jak bardzo się ciesze że trafiłam do Pani Doktor.Jak dla mnie praktycznie w każdym stopniu idealna :)