Zrezygnowałam z wizyty u Pani Doktor zerowe podejście do przyszłego pacjenta. Pani Doktor jest nie miła i chamska jak przystało na jej zawód i podejście do pacjenta... nie polecam

Niestety nie polecam.. Pani doktor nie byla uprzejma.. Nie obejrzała dokladnie mojek twarzy.. 0 efektów leczenia... Stracone pieniadze i czas a przede wszystkim zdrowie.. Aktualnie jestem na antybiotyku.. Ogólnie nie polecam.

Niestety nie polecam wizyty u Pani doktor. Podejście do pacjenta jest jak z epoki średniowiecza. Wizyty kilkominutowe i na dodatek drogie. Nie słucha pacjenta, a na zadawane pytania nie odpowiada (bądź odpowiada bardzo wymijająco), a na koniec tej kilkuminutowej wizyty wciska jakieś drogie specyfiki. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że z czym byś nie przyszedł to i tak przepisze Ci ten sam specyfik. Na dodatek czekając w kolejce do gabinetu i będąc już osobą, która ma zaraz wejść nagle okazuje się, że przed tobą wchodzi jeszcze kilka osób. Może takie traktowanie zależy od tego czy umówisz się prywatnie czy na NFZ. Ogólnie NIE POLECAM... zarówno pod względem efektów jak i podejścia do pacjenta (czyli klienta).

Pani Agata pomogla mi w leczeni cizkich blizn po tradziku, dzieki temu w koncu po wielu latach zaczelam chodzic na basen, nad wode, czego mi bardzo brakowalo, ma podejscie do pacjenta konkretne, szczere, skuteczne, obsluga jest bardzo mila, dba o pacjenta, ceny sa naprawde niskie, polecam wszystkim.

Nie polecam Pani Agaty. Chodziłam do niej z trądzikiem kosztowne leczenie Izotekiem, na skutek którego nabawiłam się innej choroby. Kuracja nie trafiona. Mogła zaproponować coś innego. Nie za miła!

Moja wizyta była czystym horrorem. Pani doktor wyzywała mnie i obrażała, ponieważ chciałam skonsultować opinię poprzedniego lekarza o usunięciu znamienia. Do dziś nie mogę uwierzyć, że dyplomowany lekarz może się zachować na tak niskim poziomie. Jeśli płacę za wizytę, oczekuję szacunku i porady o wartości merytorycznej, a nie uzyskałam ani jednego, ani drugiego.

Od wielu lat borykam się z ciężkim trądzikiem. Niestety żaden ze specjalistów (a było ich kilku) nie pomógł mi skutecznie. Przez 3 lata dostawałam coraz to nowe antybiotyki - zero poprawy. Sytuacja uległa zmianie wraz z podjęciem kuracji u pani dr Kusiby-Strażyńskiej, do której trafiłam stosunkowo niedawno i muszę przyznać, że na efekty nie musiałam czekać długo. Moja twarz wygląda o niebo lepiej, a pani dr przywróciła mi nie tylko pewność siebie, ale i mocno nadwyrężoną wiarę w służbę zdrowia.

Pani Agata pomogla mi rozwiazac problem lysienia.. Mam 25 lat i od 5 lat meczy mnie lysienie a teraz ten problem zanikl..

Bardzo miły personel, kompetentny, miejsce urokliwe, lekarze bardzo pomocni!!! Polecam wszystkim, którzy mają problemy z cerą, pryszczami i chcą poprawić swój wygląd i samopoczucie. Jestem w trakcie serii zabiegów, już po leczeniu, efekty rewelacyjne. Polecam bardzo, wdzięczna pacjentka.

Po roku tradzik nareszcie wyleczony! Kuracja Izotekiem.

Po roku tradzik nareszcie wyleczony! Kuracja Izotekiem.