dr n. med. Agata Kusz-Rynkun

1,6
2,5
1,9
1,5

Totalna porażka! Chamstwo i brak kompetencji! Omijać z daleka! Można tylko stracić zdrowie! Zdecydowanie odradzam!

Zupełnie nie kompetentna. Przy tym bardzo opryskliwa na i niemiła. Prace chcę zrzucić na i innych. Nie pozwala się rozwijać.

Bardzo nieprofesjonalnie zajmuje się pacjentami, jest zarozumiała i przy tym czasem bywa bezczelna. Dodatkowo po wizycie stwierdzam, że jest niekompetentna- nie potrafi postawić dobrej diagnozy oraz wykonać najprostszych badań.

Dr Kusz-Rynkun świetnie się zachowała wobec mojej bardzo już leciwej mamy, także wobec mnie. Rozmawiając ze mną wykazała wielkie zrozumienie naszego problemu, mowiła zrozumiale i słuchała ze zrozumieniem. Miałyśmy niezbyt długi kontakt, ale kiedy sprawdzała listę leków mojej mamy, natychmiast zwróciła uwagę na jeden z nich, który wcześniej już okazał się szkodliwy - czyli zna sie na rzeczy

zarozumiała, niekompetentna,zakompleksiona i poniża innych

zarozumiała, niekompetentna,zakompleksiona i poniża innych

mam z nią zajęcia. powtarza wyuczone kwestie i nie potrafi odpowiedzieć na pytania wykraczające poza temat. ale można się z niej pośmiać.

Byłam u niej z ojcem. Dało się załatwić zabieg szybciej niż czekać pół roku. Niestety jak się później okazało nie był najlepiej wykonany. Bardzo niemiła osoba.

Bardzo niekompetentna osoba. Nie jest w stanie w praktyce wykonać najprostrzych badań. Dobrze że może sie wysługiwać innymi podległymi lekarzami bo inaczej możnaby wyjść w stanie gorszym niż przed wizytą. Radzę raczej unikać kontaktów albo przygotować się na dłuuugie leczenie. W kontaktach bezpośrednich typ "nadętej" Odradzam

W kontaktach bezpośrednich typ "nadętej" Odradzam