Świetna terapeutka- najbardziej zaangażowana w proces terapii, empatyczna psycholog, z jaką przyszło mi się spotkać. Początkowo podchodziłam do Pani Agaty bardzo nieufnie- zapewne z racji młodego wieku Pani Psycholog oraz tego ,że jest kobietą- moje osobiste doświadczenia... Nie ukrywam, bywałam agresywna, nieuprzejma... Na twarzy Pani Agaty odbijają się emocje, których doświadcza, co może niektórych pacjentów niepokoić, jednak- z drugiej strony- świadczy o tym, że Pani Agata jest osobą szczerą... Pani Agata zniosła z mojej strony wiele negatywnych reakcji, jednak nie zrezygnowała z tego, by dotrzeć do źródła moich problemów... Tak jak Ona nie zwalczył o mnie w życiu nikt... Terapia grupowa na Dolnej prowadzona przez dr Bryłę i Panią Agatę przyniosła więcej, niż mogłabym oczekiwać. Polecam i przede wszystkim dziękuję...

Od 5 lat leczyłam sie na nerwice, depresje. Zaliczyłam kilku ponoć bardzo dobrych psychologów i psychiatrów i jedyny efekt to coraz większe dawki lekow. Trafiłam do Pani Agaty pod koniec marca i zostałam przydzielona na terapię grupową. I jestem wdzięczna, ze mogłam trafić pod skrzydła Pani Agaty. Praca jaką z nią wykonałam jest dla mnie wręcz zbawienna. Byłam w opłakanym stanie a dzisiaj ( tak po 3 miesiącach) nie biorę żadnych leków, staje na nogi i zaczynam od nowa życie. Nauczyłam się radzić sobie z trudnymi sytuacjami, z emocjami. Pani Agata wyposażywszy mnie w szereg narzędzi dzięki którym mam dzisiaj poczucie, że jestem zdrowa. Są trudniejsze momenty ale wtedy wiem co robić i za to jestem Pani Agacie dozgonnie wdzięczna :):) Serdecznie polecam. Jest to osoba o ogromnej wiedzy, poczuciu humoru, dystansie do siebie a jednocześnie bardzo wnikliwa i skoncentrowana na pacjencie w 99 % :) z wielką chęcią pomocy. To dzisiaj rzadkość, szczególnie w państwowej służbie zdrowie. Bardzo dziękuję Pani Agacie za pomoc i wystawiam jej z pełną świadomościa 6 !!!

PROFESJONALISTKA W KAŻDYM CALU. Specjalistka z powołaniem. Szczerze zaangażowana w problemy pacjenta, bystra, cierpliwa, wnikliwa, empatyczna, dowcipna, człowiekowi aż chce się żyć od samego patrzenia na Nią :) a ja dodam tylko jeszcze, ze Kocham Panią Agatę, bo wiele dla mnie zrobiła :)

Pani Agata Muszyńska, jest najlepszą terapeutką z jaką zdarzyło mi się współpracować. Cenię Ją za serdeczność, cierpliwość, zaangażowanie. Podoba mi się ciepło jakie bije niej każdego dnia. Miała wiele zrozumienia dla mnie i mojej historii. Zawsze mogłam liczyć na jej pomoc. Zmieniła moje życie. Polecam wszystkim, którzy chcą zacząć naprawdę żyć.

Niezwykła kobieta, po prostu brak słów:) Każdy oceniany punkt podniósłbym nawet do 6 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wybitna psycholog o wielkich pokładach empatii ale też potrafiąca zapanować nad grupą. Niezwykle zaangażowana w proces terapeutyczny. Bardzo trudno dziś spotkać takie indywidualności w polskiej służbie zdrowia. Terapia u niej jest warta każdych pieniędzy.

Serdecznie polecam Panią Agatę. To osoba pełna ciepła i zrozumienia. Nie raz, nie dwa potrafi porządnie zdenerwować swoimi dociekliwymi pytaniami, ale tak jest w końcu jej rola. Podczas 3 miesięcznej terapii grupowej najlepiej współpracowało mi się własnie z Panią Agatą. Wspaniała kobieta, nie mogę powiedzieć na nią ani jednego złego słowa. Pozdrawiam, Wojtek

Pani Agata Muszyńska to psychologii Diva!! To wspaniały człowiek. Mądra, konsekwentna, wrażliwa, och brak słów. Polecam. Dzięki niej znowu żyję. Dziękuje Pani Agato!!! Oddana pacjentka z grupy 18.

Wybitna i niezwykle zdolna psycholog, wrażliwa, ciepła i mądra, a przy tym konsekwetna, nie dająca sobie wejśc na głowę. Otrzymałem od niej wielkie wsparcie i mogę polecić każdemu panią Agatę. Mało jest takich osób, naprawdę niezwykle kompetentnych. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Polecam, wspanialy lekarz i ciepla, sympatyczna budzaca zaufanie kobieta.

Polecam, wspanialy lekarz i ciepla, sympatyczna budzaca zaufanie kobieta.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236