lek. dent. Agata Niżankowska-Jędrzejczyk

Ortodonta

2,6
2,9

Mieszane uczucia co do leczenia. Na pewno poprawa jest, ale nie jakaś duża i trwa to dość długo. W dodatku prawdą jest to co, napisano już w komentarzach, że w trakcie leczenia cena okazuje się być o wiele wyższa niż miało być na początku, przez co często wychodząc z gabinetu ma się ochotę płakać. W dodatku większość roboty robią asystentki, a pani Niżankowska czasem tylko popatrzy minutę i tyle... Na plus na pewno możliwość zrobienia zdjęcia na miejscu, bo nie wszyscy dentyści to mają.

Z całego serca polecam Panią dr Agatę Niżankowską- Jędrzejczyk. Pani Doktor leczyła najpierw mojego syna, a teraz ma pod opieką moją córkę. Profesjonalizm, skrupulatność, dociekliwość, nic nie umknie uwadze Pani Doktor. Podejści holistyczne do Pacjenta bardzo cenię. Nie wiem co by było, gdyby nie dr Niżankowska, ponieważ córka ma dużą wadę i musi mieć skojarzone leczenie ortodontyczno - chirurgiczne potrzebowaliśmy naprawdę doświadczonego ortodonty. Ogromna wiedza, super podejście do Pacjenta, wizyty zawsze na czas, cały personel bardzo pomocny, za to wsztystko bardzo dziekuję i polecam gabinet Ortodontica, ul. Masarska, Kraków.

Bardzo polecam, lekarz wyleczył mi zęby widać ze ma szacunek do pacjentów, co prawda cena jest wysoka ale odpowiednia do usług. Miałam poważną wadę zgryzu, chodziłam po różnych specjalistach ale Pani Agata pomogła mi uleczyć moje zęby. Bardzo serdecznie ją polecam widać ze przykłada się do pracy i wkłada w to dużo swojego zycia.

Pani Niżankowska to na pewno dobry specjalista, natomiast stosuje nieprzejrzystą politykę jeśli chodzi o całościowy koszt leczenia. Po pierwsze, nie informowała, że okres leczenia może się wydłużyć, a co miesiąc trzeba chodzić na wizyty kontrolne, które oczywiście swoje kosztują. Do tego w czasie leczenia cena wizyt kontrolnych znacznie wzrosła, o czym w chwili zakładania aparatu nie było mowy. Jak ktoś ma już założony aparat to zostaje w takiej sytuacji podstawiony przed ścianą. Z tego powodu mieszane uczucia co do wykonywanej usługi

W trakcie leczenia pani ortodontka podniosła ceny wizyt kontrolnych prawie dwukrotnie... gdybym wiedziała, ile to będzie kosztować, to bym się nie zdecydowała... niby był plan leczenia ale on się ma nijak do tego, ile faktycznie się płaci

„Proszę znaleźć ortodontę, który weźmie odpowiedzialność za swoją pracę. Dziękuje, do widzenia.” to słowa, które usłyszałam dzisiaj po wizycie od pani dr. Agaty Niżankowskiej-Jędrzejczyk. Pokazuje to jak niski poziom usług oferowany jest w tym miejscu oraz ogromny, wszechobecny brak szacunku do klienta- począwszy od recepcjonistki, a skończywszy na samej właścicielce. Niestety miałam okazje skorzystać z usługi higienizacji jak i podklejenia aparatu retencyjnego. Przy umawianiu wizyty podkreślone zostało, że jest to moja pierwsza wizyta w tym „gabinecie” i zostałam zapewniona, że z podklejeniem aparatu nie będzie żadnego problemu, ponieważ jest to ...

Niestety miałam okazje skorzystać z usługi higienizacji jak i podklejenia aparatu retencyjnego. Przy umawianiu wizyty podkreślone zostało, że jest to moja pierwsza wizyta w tym „gabinecie” i zostałam zapewniona, że z podklejeniem aparatu nie będzie żadnego problemu, ponieważ jest to standardowa usługa oferowana przez pracowników tego miejsca.
W dniu wizyty higienistka bez wahania rozpoczęła pracę przy odklejonym fragmencie i poinformowała mnie również, że aparat odkleja się na innym zębie. Zaproponowała podklejenie go w obu miejscach na co przystałam. Na żadnym etapie nie zostałam poinformowana, że aparat może się nie trzymać, a jak później usłyszałam od pani recepcjonistki, pani higienistka „poszła mi na rękę” wykonując tę usługę i „nie może za nią wziąć odpowiedzialności”. Pani Patrycja podczas wizyty nie miała jakichkolwiek uwag związanych z aparatem, wykonywaną usługą lub jej trwałością w przyszłości.
Dokładnie 28 dni po wizycie- w sobotę wieczorem, w jednym z podklejonych miejsc klej całkowicie odkleił się od zęba. Zadzwoniłam do gabinetu i opisałam sytuacje. Po dłuższej ciszy na linii pani recepcjonistka w bardzo niemiły sposób powiedziała mi, że gabinet nie weźmie odpowiedzialności za tę usługę, ponieważ cały aparat wykonywany był w innym miejscu- na wcześniejszych etapach nie miało to dla pracowników żadnego znaczenia. Problemem jest ewidentnie jedno z podklejeń wykonanych przez panią Partycje- reszta aparatu trzyma się bez zarzutów.
Po konsultacji z panią doktor, recepcjonistka poinformowała mnie, że „może faktycznie mógł to być błąd zarówno ze strony kolegi, który zapisywał moją wizytę jak i higienistki, która o niczym mnie nie poinformowała”, ale w zasadzie nie może mi zaproponować żadnego rozwiązania tej sytuacji. Odmówiła przyjęcia reklamacji, a na późniejsze wspomnienie o rzeczniku praw konsumenta pani recepcjonistka powiedziała mi, że mam jej nie zastraszać i że może postara się ustalić z panią doktor jakieś rozwiązanie.
Na dzisiejszej wizycie pani higienistka zaznaczyła, że zadzwoniłam równo miesiąc po wykonywaniu usługi niejako próbując podkreślić to co usłyszałam już od pani z recepcji- fakt, iż aparat trzymał się zaledwie miesiąc jest dla pracowników tego gabinetu wystarczający. Jak widać nie przewidują, że efekt ich pracy będzie trwalszy.
Wyraźnie zirytowana pani doktor Agata nie widziała żadnego rozwiązania tej sytuacji, a jedynie stwierdziła, że nie wyobraża sobie poprawiania w nieskończoność usługi wykonanej w jej gabinecie.
Jak widać takie pojęcia jak szacunek do pacjenta i odpowiedzialność za zabiegi nie istnieją w tym miejscu.

Nie polecam tego gabinetu, wiele lat wizyt, mnóstwo pieniędzy wydanych na leczenie. Po kilku latach niekończącego się leczenia, po zasięgnięciu opinii u 3 niezależnych specjalistów skończyło się na zmianie ortodontki i konieczne było założenie nowego aparatu. Kilka lat męczących wizyt i góra pieniędzy wyrzuconych w błoto. Jest bardzo wielu specjalistów w tej dziedzinie więc radzę się dobrze zastanowić i udać się do kogoś polecanego a nie tutaj

O dobrego ortodontę trudno, wiem to z własnego doświadczenia...przeszukałam internet w poszukiwaniu informacji i Pani doktor i tu miłe zaskoczenie same pozytywne opinie....więc nie dość że dobry ortodonta to jeszcze nie drogi. Tutaj znajdziecie cennik oraz wszelkie informacje http://ortodontica.pl/.