lekarz Agata Orłow-Trębicka

Psychiatra

Cóż powiedzieć? DZIĘKI PANI DOKTOR ŻYJĘ:) Najlepszy lekarz, jakiego znam, a byłam u wielu psychiatrów. Prawdziwy lekarz dusz, serc i ciała.

Cóż powiedzieć? DZIĘKI PANI DOKTOR ŻYJĘ:)
Najlepszy lekarz, jakiego znam, a byłam u wielu psychiatrów.
Prawdziwy lekarz dusz, serc i ciała.

Całkowicie podpisuję się pod poprzednimi komentarzami.Do Pani dr szłam jak do matki,pomimo że jest znacznie młodsza ode mnie.Wiedziałam,że zawsze ze zrozumieniem i empatią wysłucha i pocieszy.Jedyna lekarka,co do której nie miałam wątpliwości,że wierzy w to,co mówię,a to było bardzo mnie potrzebne,bo mnie wydawało się,że nikt mi nie wierzy.Czasami jedno jej mądre zdanie wystarczyło bym poczuła się lepiej.Jest bardzo cierpliwa i nie szczędzi czasu,kiedy widzi taką potrzebę.Do innych lekarzy bałam się pójść,do dr Agaty szłam z wiarą i nadzieją i nigdy się nie zawiodłam.Jeśli była taka potrzeba przyjmowała mnie bez uprzedniego zapisu.Poza dobrym lekarzem to wspaniały,dobry człowiek.
K.O.

Najlepszy lekarz, jakiego kiedykolwiek poznałam, a poznałam już wielu. Nie tylko doskonała profesjonalistka, ale także osoba szalenie empatyczna, ciepła, z autentycznym współczuciem, zainteresowaniem i wyrozumiałością dla pacjenta. Żaden lekarz dotychczas tak bardzo mi nie pomógł, jak pani Agata. Wyciągnęła mnie z najgłębszej rozpaczy i przywróciła wiarę w sens życia. I przy okazji wiarę w lekarzy :-) Więcej takich medyków! K.B.

K.B.

Wspaniały lekarz, traktujący człowieka w sposób wyjątkowo ciepły i "zwyczajnie" ludzki. Pani doktor podchodzi do problemu holistycznie z wyjątkową wyrozumiałością, ciepło i spokojnie. Samo spotkania wpływa kojąco i uspokajająco. Ma ciepły i spokojny głos i jest wielką profesjonalistką w rozpoznawaniu dolegliwości. Leczenie "ustawia" b. skutecznie. Polecam każdemu. Wdzięczna pacjentka