lek. med. Agata Pakla - Misiurlek. med. Agata Pakla - Misiur - zdjęcie profilowe

lek. med. Agata Pakla - Misiur

Medycyna estetyczna

Dr Agata Pakla-Misiur jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jest również dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej - absolwentką Krakowskiej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej.
Ponadto jest członkiem sekcji medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną.
Umiejętności zdobywała w renomowanych ośrodkach w Łodzi, Krakowie i Warszawie.
Z dużym powodzeniem wykonuje wiele zabiegów w zakresie zarówno medycyny estetycznej jak i przeciwstarzeniowej.
W celu podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, a zarazem przenoszenia wszelkich nowości w tej dziedzinie, systematycznie bierze udział w wielu seminariach i konferencjach medycyny estetycznej.
W codziennej praktyce lekarskiej, zajmuje się problemami estetycznymi zarówno skóry twarzy jak i całego ciała, również skóry owłosionej głowy.
Aktualnie dr Agata Pakla-Misiur pracuje w Szpitalu Specjalistycznym oraz Centrum Medycyny Estetycznej Anti-Age w Rzeszowie. Specjalizuje się z dermatologii i wenerologii Z powyższych kierunków jest w trakcie studiów doktoranckich.

Zupełnie przypadkiem trafiłam na Panią doktor, która okazała się być rewelacyjnym lekarzem i dobrym człowiekiem. Ciepła i troskliwa. Godna polecenia

Pani doktor jest bardzo cierpliwą i życzliwą osobą. Dokładnie i spokojnie przeanalizowała moje problemy i bardzo mi pomogła. Przepisuje lekarstwa nie "z górnej półki" a takie, które rzeczywiście pomagają. Cieszę się, że na nią trafiłam.

Z czystym sercem polecam panią Agatę. To lekarz, ktory naprawdę troszczy się i dba o dobro pacjenta. Oby takich lekarzy więcej.

Pani doktor bardzo pomogła mojej córce z problemami skórnymi, które córka genetycznie odziedziczyla po mnie. Lekarka jest bardzo sympatyczna i rzeczowa, nie przepisuje drogich leków, a tanie i bardzo skuteczne. Ciesze się że do niej trafiłyśmy.

Dzień dobry, Pani Agata zajęła się mną profesjonalnie i pomogła mi pozbyć się uciążliwych przebarwień powstałych od słońca. Polecam

Dzień dobry,

Pani doktor rzetelna i solidna. Dzięki jej szybkiej diagnozie zostałem skierowany na wycięcie podejrzanego pieprzyka, który z pozoru wydawał się normalny a okazał się nowotworem.

Pani doktor to miła i sympatyczna osoba, ale najważniejsze że celnie stawia diagnozy i zawsze dobiera właściwe lekarstwa. Wyleczyła mnie z problemów skórnych mam nadzieję, że juz raz na zawsze. Oby takich lekarzy więcej. Pozdrawiam

Wizyta bez zastrzeżeń. Wnikliwie słucha pacjenta, grzeczna, sympatyczna. Zobaczymy jak będzie z leczeniem, bo jestem po pierwszej wizycie dopiero.

Super kobieta, świetnie zna się na swojej profesji. Widać, ze chyba stale się kształci bo zna wszelkie nowości i terndy w medycynie estetycznej. Chodzenie do niej na zabiegi to czysta przyjemność.

Pani dr to klasa sama w sobie. Ciepła, miła, ale zarazem mega doswiadczona i rzetelna. Nie przepisuje leków, których tak naprawdę nie musimy stosować.