lekarz Agata Prokopiuk

3,4

Pani dr Agata Prokopiuk dobierała mi okulary w Optical Center kilka lat temu. Robiła to bardzo starannie i wnikliwie. Dobrze wszystko określiła i dobrała. Naprawdę miła osoba. Okulary mam do dziś.

A ja lubię panią dr i mam do niej zaufanie. Jest dokładna, a przy tym miła. Powiązała moje dolegliwości z chorobą tarczycy, wszystko wytłumaczyła i zajęła się leczeniem.

Miałam nieprzyjemność trafić do pani dr Agaty Prokopiuk na Izbę Przyjęć Nagłych i niestety potwierdzam złą opinię na jej temat. Czekając cierpliwie na swoją kolej (a najpierw na Panią Doktor) zmierzyłam, że czas przyjęcia jednego pacjenta nie przekracza 4 minut. Rozumiem, że dużo ludzi, że późna godzina, że kiepskie pieniądze... Ale bez przesady! Po wejściu do gabinetu nie usłyszałam nawet "Dzień dobry, jak się Pani czuje? Co Panią boli?". Pani Doktor spoglądała na moje oczy, jednocześnie wypisując kartę i robiąc mi wyrzuty, że przyszłam na dyżur. Bardzo odradzam wizytę u ...

Bardzo odradzam wizytę u tej pani dr Agaty Prokopiuk!

A ja mam oddmienne zdanie,Jest to lekarz mlody o bardzo wysokich kompetencjach zawodowych oraz wyskiej kulturze osobistej.Mialam przyjemnosc byc na wizyciez ktorej wyszkam bardzo zadowolna .Trudno,by lekarz na dyzurze prowadzil rozmowe towarzyska

Pani okulistka jest wyraźnie urażona tym że na izbie przyjęć musi przyjmować pacjentów. Brak jakiegokolwiek dialogu z pacjentem, recepta i do widzenia. Aroganckie podejście do pacjenta.