lekarz Agata Prokopiuk

Pani doktor tworzy sztuczne kolejki i nie informuje pacjentów o procesie leczenia. Do tego nie zajęła się priorytetowo pacjentem, który jest jedynym opiekunem leżącej, sparaliżowanej osoby! W lipcu zdiagnozowała u mojego taty zaćmę. Wyznaczyła termin zabiegu w chełmskim szpitalu za 3 miesiące. Dała karteczkę z informacją. Gdy tata stawił się na zabieg, okazalo się, że pani doktor dopiero na tej wizycie skieruje tatę do kolejki oczekujących. Mogła zrobić to podczas lipcowej wizyty! Po co chciała widzieć kolejny raz pacjenta z postawioną diagnozą??? Tata musiał zorganizować pomoc dla osoby niepełnosprawnej po ...

W lipcu zdiagnozowała u mojego taty zaćmę. Wyznaczyła termin zabiegu w chełmskim szpitalu za 3 miesiące. Dała karteczkę z informacją. Gdy tata stawił się na zabieg, okazalo się, że pani doktor dopiero na tej wizycie skieruje tatę do kolejki oczekujących. Mogła zrobić to podczas lipcowej wizyty! Po co chciała widzieć kolejny raz pacjenta z postawioną diagnozą??? Tata musiał zorganizować pomoc dla osoby niepełnosprawnej po to żeby przejść się do pani doktor na darmo. Dodam, że informowaliśmy, że tata jest jedynym opiekunem niepełnosprawnej osoby. Wyznaczono operację na grudzień ( 6 miesięcy od diagnozy). Tata odmówił, w Krasnymstawie dostał pomoc od ręki! Nie polecam doktor Prokopiuk

Gorąco polecam dr !!!. Wykonała mi zabieg i jestem naprawdę szczęśliwy i zadowolony. Jest osobą komunikatywną co jest w sprzeczności z innymi opiniami.

Pani dr Agata Prokopiuk dobierała mi okulary w Optical Center kilka lat temu. Robiła to bardzo starannie i wnikliwie. Dobrze wszystko określiła i dobrała. Naprawdę miła osoba. Okulary mam do dziś.

A ja lubię panią dr i mam do niej zaufanie. Jest dokładna, a przy tym miła. Powiązała moje dolegliwości z chorobą tarczycy, wszystko wytłumaczyła i zajęła się leczeniem.

A ja mam oddmienne zdanie,Jest to lekarz mlody o bardzo wysokich kompetencjach zawodowych oraz wyskiej kulturze osobistej.Mialam przyjemnosc byc na wizyciez ktorej wyszkam bardzo zadowolna .Trudno,by lekarz na dyzurze prowadzil rozmowe towarzyska

Miałam nieprzyjemność trafić do pani dr Agaty Prokopiuk na Izbę Przyjęć Nagłych i niestety potwierdzam złą opinię na jej temat. Czekając cierpliwie na swoją kolej (a najpierw na Panią Doktor) zmierzyłam, że czas przyjęcia jednego pacjenta nie przekracza 4 minut. Rozumiem, że dużo ludzi, że późna godzina, że kiepskie pieniądze... Ale bez przesady! Po wejściu do gabinetu nie usłyszałam nawet "Dzień dobry, jak się Pani czuje? Co Panią boli?". Pani Doktor spoglądała na moje oczy, jednocześnie wypisując kartę i robiąc mi wyrzuty, że przyszłam na dyżur. Bardzo odradzam wizytę u ...

Bardzo odradzam wizytę u tej pani dr Agaty Prokopiuk!

Pani okulistka jest wyraźnie urażona tym że na izbie przyjęć musi przyjmować pacjentów. Brak jakiegokolwiek dialogu z pacjentem, recepta i do widzenia. Aroganckie podejście do pacjenta.