Agata SabatowskaAgata Sabatowska - zdjęcie profilowe

Agata Sabatowska

Psychiatra

Lekarz specjalista z zakresu psychiatrii dorosłych z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe ...

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu pracując od 2004 roku na oddziałach stacjonarnych męskim i żeńskim, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Legnicy na oddziale dziennym oraz oddziale leczenia uzależnień.

Od 2009 roku pełni funkcję Zastępcy Ordynatora na Oddziale Żeńskim Szpitala P...

Jestem pacjentką Pani Doktor 11 lat. Nie znam bardziej empatycznej osoby. Potrafi trafnie zdiagnozować pacjenta, dobrać kompleksowe leczenie oraz udzielić porady w problemowych sytuacjach. Kilkukrotnie wyciągnęła mnie z trudnej sytuacji. To dobry lekarz. Na wizyty do pani Agaty chodzę bez stresu, ponieważ potrafi słuchać i jest mi pomocna. Dzięki Pani Agacie i mojej rodzinie kończę z sukcesem wymarzone studia i pracuję. Chodzę też po górach, zdobywam upragnione szczyty, ciesząc się każdym promykiem słońca. Mogę żyć jak każdy, oczywiście bez brania leków nie byłoby to wszystko osiągalne. Dzięki Doktor zrozumiałam, że moja choroba nie jest końcem świata. Zrzuciłam z siebie jarzmo choroby, mogę o tym mówić bez zbędnego tabu. Uprawiam czynnie sport, dzięki czemu jestem w dobrym stanie fizycznym i psychicznym. Pani Agata nie byłaby zdolna do pozyskiwania pacjentów w sposób nieetyczny, których z resztą ma mnóstwo. Każdego lekarza obowiązuje przysięga Hipokratesa. Poza tym w szpitalach przebywają ludzie, których sytuacja materialna, nie pozwala na wizytę prywatną. Proszę nie czytać negatywnych opinii nieadekwatnch do rzeczywistości. Polecam z całego serca i oby takich osób na świecie było więcej, nasze ludzkie bytowanie byłoby piękniejsze.

Bardzo polecam Panią Doktor. Profesjonalna, empatyczna, przemiła i , co najważniejsze, SKUTECZNA. Słucha pacjenta, bierze poid uwagę

Nie polecam w szpitalu leczyła moją córkę to jakaś porażka .Córka ja kłamała że wszystko jest ok a jak ja odbierałam ze szpitala to się śmiała że tej Pani można każda głupotę wcisnąć.Moja córka jest uzależniona od narkotyków i alkoholu ma za sobą kilka prób samobójczych ale Pani doktor nie widziala problemu jak dzwoniłam i pytałam o córkę to nigdy nie miała czasu rozmawiać dwa słowa i do widzenia bo nie mam czasu .Jak powiedziałam Pani doktor co mnie niepokoi u córki i prosiłam o tajemnice to Pani doktor wszystko powtarzała mojej córce co doprowadziło że córka się ode mnie odwróciła.Jestem matka i mam prawo się martwić a od Pani doktor usłyszałam że córka jest dorosła i ja nie mam na to wplywu.To nie jest lekarz .Modlę się o to żeby moja córka zechciała pójść na odwyk bo inaczej za chwilę może już jej nie być.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze, przy którym czułam empatię i zrozumienie, dzięki czemu mogłam się otworzyć i całkowicie szczerze opowiedzieć o swoich problemach zdrowotnych. W zamian otrzymałam pomoc, na której mi zależało, analizę mojego problemu, wsparcie, poradę oraz odpowiednie dobrane leczenie. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam być leczona przez Panią dr Agatę.

Wspaniały lekarz i człowiek. Pierwszy raz mi pomogła zwracając uwagę na moje zachowanie na korytarzu w przychodni NFZ. Po odejściu Pani doktor z przychodni przeszłam pod opiekę innego lekarza. Pod opieką innego lekarza mój stan zdrowia znowu się pogorszył. Wizyta u Pani doktor spowodował w krótkim czasie powrót do normalnego życia. Zawdzięczam dzięki fachowej pomocy Pani doktor już kilkuletnie spokojne i radosne życie. Bardzo dużym plusem jej fachowości jest praca w szpitalu, gdzie spotyka się z różnorodnością przypadków i ich leczeniem. Dziękuję Pani DOKTOR, jest Pani bardzo dobrym fachowcem. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy.

Zdecydowanie nie polecam. Pani jest ordynatorem na oddziale żeńskim w Lubiążu. Wypisała mnie wcześniej - ponieważ zagwaranwałam jej, że będę chodzić do niej prywatnie. Gdy poszłam wykupić leki wypisane , bo pobycie w szpitalu w Lubiążu okazało się, że nie ma takich dawek w aptece. Potrzebowałam leków na cito, na już. Poszłam więc do psychiatry , do którego leczę się na NFZ. Była wściekła , bo Pani Sabatowska , wykorzystuje właśnie w ten sposób swoją pozycję , by odbierać innym lekarzom pacjentów. Nie polecam, to jest nie fair Play.

Pani Doktor Sabatowska pomoże każdemu. Uważnie słucha i znajdzie stosowne leczenie. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak ciepłej osoby wykonującej zawód lekarza. Jest doskonałym psychiatrą. Polecam