Agata Skwierawska-Kwaśny

Logopeda

Zasugerowałam się opinią i skorzystałam z wizyty. Mój syn ma 7 lat i nie mówił głoski r. Został zakwalifikowany do logopedy w szkole, ale po kilku miesiącach ćwiczeń bez efektu. Poszliśmy na dwa zajęcia. Teraz utrwalamy głoskę! Pani wykonała masaż języka, pokazała jak ćwiczyć w domu. Na drugich zajęciach "wskoczyło r", jak się okazało, nie było to takie trudne. Odpowiednie podejście, pełen profesjonalizm, traktowanie dziecka z szacunkiem, co się nie tak często zdarza. Ja szczerze polecam. Elżbieta D.

Widać że lubi to, co robi, a robi to świetnie. Potrafi nawiązać dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami. Warta polecenia: maluchom pomoże, a rodzicom dokładnie wszystko wyjaśni.

Widać że lubi to, co robi, a robi to świetnie.

Fantastyczna, ciepła, a przede wszystkim kompetentna osoba. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Rzadko spotykane profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do dzieci. Polecam!!! Tata Hani D.

Super fajna Pani doktor chodzimy do niej 2 lata oby więcej było takich lekarzy jakim jest właśnie ta nasza kochana Pani Agata.!!!!!!!!!!!!

Fantastyczny logopeda! Kompetentny, ma świetne podejście do dzieci! Absolutnie ją polecamy z moim Jaśkiem, który dzięki ogromnej pracy tej Pani - zaczął pięknie mówić!! Jedynym minusem jest to, że do tej pani ciężko się dostać i kolejki są koszmarne:( Ale warto:) Mama Jaśka

Mama Jaśka