lekarz Agata Sowa

2,2
1,8
1,7
1,6

Lekarz który zważy zmierzy i nic więcej brak wiedzy ,brak podejścia do pacjenta .Pracę wykonuje chyba za kare.

Nie rozumiem kto dał tej pani prawo do orzekania! Podejście do pacjenta jak do niebytu, lub nieboszczyka, arogancka, brak empatii , brak zainteresowania osoba chorą lub symulantem(tego i tego nie potrafi odróżnić) Niestety tacy ludzie w medycynie przynoszą więcej szkody niż dobra kierując chorych do pracy której nie dadzą rady wykonywać -Niekompetencja według mnie.

Tak jak poprzednicy napisali, zero empatii, zero zainteresowania zdrowiem pacjenta. Pytanie czy pani doktor w ogóle ma jakąś wiedzę medyczną, bo można wnioskować, że jak już to bardzo znikomą. Absolutnie nie polecam, chcecie być zdrowi trzymajcie się z daleka. Nie wiem jak tacy ludzie mogą patrzeć na siebie w lustrze. Na medycynę szanowna pani poszła chyba tylko dla pieniędzy, bo na pewno nie żeby pomagać ludziom.

Brak indywidualnego podejścia do pacjenta. Brak empatii, która w zawodzie lekarza powinna mieć miejsce. Wampir energetyczny. Znacie takich? Jeżeli nie wybierzcie się do Pani Agaty Sowy.

Jak najdalej. Pani doktor zgubiła pokorę i czujność. Inteligentna i złośliwa. Może kiedyś odnajdzie, to co bezcenne w tym zawodzie. Na razie współczuję.

Pani doktor kompletnie pozbawiona empatii, a wręcz nieuprzejma i wyniosła. Nie zleca badań diagnostycznych. Traktuje pacjenta przedmiotowo. Nie polecam.

Najgorsza baba. To nie jest lekarz. Agresywna. Nie zna się na leczeniu. Szkoda czasu. Nic nie tłumaczy, jeszcze szkodzi.

Dla mnie wszystko w porządku Pani Sowa bez problemu np znalazła u mnie mononukleozę Dla mnie fajny lekarz Pozdrawiam Ziemowit P.

Dla mnie wszystko w porządku
Pani Sowa bez problemu np znalazła u mnie mononukleozę
Dla mnie fajny lekarz
Pozdrawiam
Ziemowit P.

Niemiła,nie wzbudza sympatii i zaufania

Niemiła,nie wzbudza sympatii i zaufania

Pani doktor jest antypatyczna i bardzo agresywna. Zdecydowanie odradzam, podejście do pacjenta bardzo przedmiotowe, właściciw nic nie powiedziała, nic nie zbadała poza ciśnieniem. Wizyta zupełnie zbędna, bo nawet nie chciała dowiedzieć się co mi jest. Przepisała rutinoscorbin i polopirynę, a okazało się u kolejnego lekarza, że mam zapalenie płuc. Także uciekajcie daleko.