Zdecydowanie mnie spotkania z Panią Agatą bardzo pomogły. Po rozwodzie depresja i trudności z tym związane pokonałam z pomocą Pani Agaty. Polecam zdecydowanie.

Zdecydowanie polecam Panią Agatę Stachów. To doskonały psycholog, niezwykle zaangażowany w swoją pracę i problemy podopiecznych. Do każdego podchodzi indywidualnie, nie tylko stara się pomóc, ale po prostu pomaga.

Pani Agata to wspaniały psycholog! Bardzo mi pomogła. Dzięki niej zaczęłam nową drogę życia, lepszą, zdrowszą. Jest bardzo cierpliwa. Profesjonalna. Otworzyła mi oczy na wiele spraw. Cóż mogę jak tylko dziękować.

Pani Psychoterapeutka, jest bardzo pomocna, przeszłam 2 letnią terapię u Pani Ani i jest to najlepsze co mogłam zrobić dla siebie by nie popełniać tych samych błędów. Pozdrawiam i dziękuję!

Pani Psychoterapeutka, jest bardzo pomocna, przeszłam 2 letnią terapię u
Pani Ani i jest to najlepsze co mogłam zrobić dla siebie by nie popełniać
tych samych błędów. Pozdrawiam i dziękuję!

Bardzo polecam oczymalismy wielka pomoc. Mila sympatyczna potrafiaca dotrzec do naszego dziecka co niejest latwe naprawde warta polecenia.

Pani Agata jest rewelacyjnym Psychologiem zarówno dla dzieci jak i dorosłych.Jej podejście do pacjentów jest indywidualne, szczere i otwarte.Pozwala uwierzyć w to , ze problemy wcale nie muszą zmieniać naszego życia na zawsze !Bardzo Polecam

Profesjonalne podejście do problemu jak i przede wszystkim szczerość i otwartość w oprawie dobroci serca Pani Agaty, pozwala mi zarekomendować tego psychologa jak i Centrum pomocy "Ku Dobremu".

Rozmowa natchnęła mnie odwagą oraz wiarą, że wiele mogę w życiu zmienić, że warto być odważnymi podejmować trudne decyzje. Połączenie ciepła, mądrości i zrozumienia. Naprawdę polecam

Uważam ,że P. Agata jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie. Polecam !!

Ta osoba po prostu spadła z nieba,dosłownie i w przenośni:-)

Ta osoba po prostu spadła z nieba,dosłownie i w przenośni:-)