mgr Agata Stępieńmgr Agata Stępień - zdjęcie profilowe

mgr Agata Stępień

Psycholog, Psychoterapeuta

Prowadzę:

Prowadzę:
- Psychoterapię indywidualną osób przeżywających lęk, nerwicę, depresję, zmagających się z ważną życiową utratą, pragnących lepiej zrozumieć źródła swoich życiowych problemów.

- Psychoterapię małżeństw i par doświadczających konfliktów i kryzysu w związku, par pragnących zadbać o rozwój wzajemnych relacji i poprawić komunikację z partnerem.

- Psychoterapię rodzin doświadczających troski o dorastanie dzieci, kłopotów wychowawczych, braku komunikacji w rodzinie.
www.agatastep...

Pani Agata jest świetnym niezwykle skutecznym psychologiem, bardzo zaangażowanym i dużo jej zawdzięczam, przepracowałyśmy bardzo trudne tematy dla mnie i poukładałam w końcu swoje sprawy rodzinne. Pani Agata jest niezwykle ciepłą i miłą osobą, pierwsze lody zostają szybko przełamane i łatwo się otworzyć. Dodatkowo Pani Agata skrupulatnie pamięta każdą naszą rozmowę i potrafi delikatnie naprowadzić na taki tor myślenia, żeby samemu zrozumieć swoje emocje i postępowanie. Chodziłam na terapię przez około rok i mogę z całą pewnością powiedzieć, że każde spotkanie czegoś mnie nauczyło. Dziękuję serdecznie!!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Kraków"?

mgr
Barbara Struzikowska