lekarz Agata Subocz

2,7
2,7
2,3
2,5

Pani Agata to niezwykle ciepła osoba, która już od pierwszej wizyty zdobyła moje zaufanie. Po rozpoczęciu odczulania zapomniałem o dolegliwościach jakich doświadczałem wcześniej. Nigdy nie miałem problemu z umówieniem się na wizytę oraz czasem oczekiwania w gabinecie na swoją kolej, odczulanie przebiega sprawnie w miłej atmosferze.

Nie wiem skąd negatywne opinie, pewnie od zagrożonej konkurencji. Pani Agata jest pierwszym lekarzem, którego poznałem mającym tak holistyczne podejście do pacjenta. Bardzo dobry kontakt, zawsze miła i uśmiechnięta. Niesamowita umiejętność łączenia dorobku medycyny klasycznej i naturalnej. Polecam w 100%

Nie wiem skąd negatywne opinie, pewnie od zagrożonej konkurencji.
Bardzo dobry kontakt, zawsze miła i uśmiechnięta.
Niesamowita umiejętność łączenia dorobku medycyny klasycznej i naturalnej.
Polecam w 100%

Zdecydowanie nie polecam. Zawsze spóźniona, nietaktowna, odwołuje wizyty wcześniej umówione bez podanie przyczyny, a później nie odbiera telefonu. Proszę się dobrze zastanowić czy na pewno chcecie państwo tam się "leczyć". Teraz przyjmuje też w Eskulapie w Żarach no i cóż- biedni pacjenci!

Proszę się dobrze zastanowić czy na pewno chcecie państwo tam się "leczyć".
Teraz przyjmuje też w Eskulapie w Żarach no i cóż- biedni pacjenci!

Pani Doktor zawsze jest spóźniona, przychodzi godzinę po czasie i nawet się nie spieszy. Zamiast przyjmować pacjentów rozmawia z pielęgniarką. Nie chciała wypisać zaświadczenia, bo to jest temat na osobną wizytę. Tłumaczyła, że jej płacą za wizytę, a nie za głowę. Stwierdziła, że nie jest od wypisywania leków. Nie polecam.

Nie polecam. Zero szacunku do pacjenta. Nie pojawiła się na umówionej wizycie. Nawet nie uprzedziła o swojej nieobecności.Czlowiek czeka godzinę, a pani przychodzi sobie kiedy się jej podoba . To jest jakiś żart , odradzam!!

Nie polecam. Pani Doktor traktuje ludzi jak przedmioty. Brak szacunku, nigdy nie jest punktualna,pacjenci godzinami czekają na omówione wizyty, jest nieuprzejma do ludzi. I to są ludzie z wysokim wykształceniem, brak slow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!