lekarz Agata Subocz

Alergolog, Pediatra

2,9

Pierwszy raz w życiu spotkałam się z lekarzem który ma taką wiedzę i traktuje człowieka holistyczne. Pani doktor po dwóch wizytach, zdiagnozowała chorobę, której inni lekarze nie zdiagnozowali przez 26 (sic!) lat . To chyba wystarczy za opinię. Poza tym przyjemna, zainteresowana pacjentem, można zapytać o wszystko, zawsze poświęci wystarczająco dużo czasu.

Pani Doktor, która ma gdzieś czas swoich pacjentów, ważna kasa, a nie człowiek. Jeśli nie lubi Pani swojej pracy to proszę z niej zrezygnować, a nie naciągać ludzi na pieniądze i czas , które marnujemy na kogoś takiego !!! Jestem wściekła za takie podejście!!!

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam :) bardzo sympatyczna Pani doktor, dokladnie zbada, wyslucha, wytlumaczy :) polecam z calego serca moje dzieci bardzo lubia Panią doktor :)

Pani Agata to niezwykle ciepła osoba, która już od pierwszej wizyty zdobyła moje zaufanie. Po rozpoczęciu odczulania zapomniałem o dolegliwościach jakich doświadczałem wcześniej. Nigdy nie miałem problemu z umówieniem się na wizytę oraz czasem oczekiwania w gabinecie na swoją kolej, odczulanie przebiega sprawnie w miłej atmosferze.

Nie wiem skąd negatywne opinie, pewnie od zagrożonej konkurencji. Pani Agata jest pierwszym lekarzem, którego poznałem mającym tak holistyczne podejście do pacjenta. Bardzo dobry kontakt, zawsze miła i uśmiechnięta. Niesamowita umiejętność łączenia dorobku medycyny klasycznej i naturalnej. Polecam w 100%

Nie wiem skąd negatywne opinie, pewnie od zagrożonej konkurencji.
Bardzo dobry kontakt, zawsze miła i uśmiechnięta.
Niesamowita umiejętność łączenia dorobku medycyny klasycznej i naturalnej.
Polecam w 100%

Zdecydowanie nie polecam. Zawsze spóźniona, nietaktowna, odwołuje wizyty wcześniej umówione bez podanie przyczyny, a później nie odbiera telefonu. Proszę się dobrze zastanowić czy na pewno chcecie państwo tam się "leczyć". Teraz przyjmuje też w Eskulapie w Żarach no i cóż- biedni pacjenci!

Proszę się dobrze zastanowić czy na pewno chcecie państwo tam się "leczyć".
Teraz przyjmuje też w Eskulapie w Żarach no i cóż- biedni pacjenci!

Pani Doktor zawsze jest spóźniona, przychodzi godzinę po czasie i nawet się nie spieszy. Zamiast przyjmować pacjentów rozmawia z pielęgniarką. Nie chciała wypisać zaświadczenia, bo to jest temat na osobną wizytę. Tłumaczyła, że jej płacą za wizytę, a nie za głowę. Stwierdziła, że nie jest od wypisywania leków. Nie polecam.

Nie polecam. Pani Doktor traktuje ludzi jak przedmioty. Brak szacunku, nigdy nie jest punktualna,pacjenci godzinami czekają na omówione wizyty, jest nieuprzejma do ludzi. I to są ludzie z wysokim wykształceniem, brak slow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam. Zero szacunku do pacjenta. Nie pojawiła się na umówionej wizycie. Nawet nie uprzedziła o swojej nieobecności.Czlowiek czeka godzinę, a pani przychodzi sobie kiedy się jej podoba . To jest jakiś żart , odradzam!!