lek. med. Agata Świątecka-Baczyńska

Pulmonolog

2,2
2,2
1,9

Szok! Tak nieuprzejmej, niepomocnej, aroganckiej osoby w służbie zdrowia jeszcze nie spotkałam! 0 zainteresowania, 0 chęci pomocy, do tego zachowanie poniżej wszelkiej krytyki, Pani dr była tak niezadowolona, że musi mnie zbadać i zajrzeć w gardło, że wręcz mnie szarpala!!! Jedyne co miała mi do powiedzenia, to, że jeśli chce się badać profilaktycznie, to za to się PŁACI. Wyszłam z gabinetu przerażona!!! Współczuję każdemu, kto tak jak ja - przypadkiem do niej trafi.

Szok!

Odradzam wizytę u tej pani. Cała wizyta trwała może 3 minuty mimo braku pacjentów (ja sama weszłam 15 minut przed czasem, bo nikogo nie bylo). Od wejścia wyrecytowala mi jakie prawa mi przysługują na NFZ (chodziło o to czego dla mnie NIE zrobi...). Pani udawała ze zapisuje co mówię o moich objawach ale kiedy spojrzałam w ekran były tam tylko wielokropki. Nie wiem tylko po co ta obłuda. Pani usilnie próbuje przytloczyc pacjenta swoim autorytetem, łapie za słowa i poucza nawet kiedy nie jest to konieczne, co sprawia bardzo negatywne wrażenie. Czułam się jakbym jej przeszkodziła w czymś bardzo ważnym swoją wizytą. Wyjście z łóżka z gorączką i pojechanie na taką wizytę nie jest tego warte. Poczułam się jak kurczak na taśmie, tak jak ktoś wcześniej napisał.

ogólnie makabryczny poziom, arogancja, wręcz agresja, zupełny brak zainteresowania pacjentem i człowiekiem, brak czasu dla pacjenta, jakby pracowała przy taśmie produkcyjnej stemplując kurczaki w fabryce ! jeśli lekarz tak nie cierpi ludzi to niech zmieni zawód, przerzuca papiery albo węgiel ! NIGDY WIĘCEJ KONTAKTU Z TAKIM LEKARZEM !

Pani Doktor ma bardzo lekceważące podejście do pacjenta. Zamiast diagnozy miałam wykład na temat reakcji chemicznych. Nikomu nie polecam tego lekarza.

Pani odznacza się nieuprzejmością i niskim poziomem kultury w stosunku do pacjenta. Swoimi aroganckimi i niemiłymi, a nawet obraźliwymi wypowiedziami odpycha od kontaktu z pacjentem. Wizyty stara się załatwić w najszybszy mozliwy sposób nie udzielając rzeczowej odpowiedzi. Ogólnie nie polecam, więcej do pani lekarz nigdy nie przyjdę na żadną wizytę.

Na pierwszej wizycie Pani wydawala sie bardzo opanowana i kompetentna, niestety na kolejnej wizycie odpowiedziala tylko ze wyniki badan sa poprawne i "prawdopodobnie symuluje". Nie polecam

Nie było źle, doktor była uprzejma (może wcześniejsze komentarze coś dały). Byłem na wizycie pani doktor jako lekarza rodzinnego z problemem z zatokami, standardowa choroba więc doktor nie musiała mi wiele o niej tłumaczyć. Przebieg wizyty standardowy: doktor zbadała, wypisała receptę i dawkowanie. Konkretnie, bez niepotrzebnego przedłużania wizyty.

Pani Doktor jest bardzo nieuprzejma, wręcz opryskliwa. Przyszła spóźniona 20 minut, po zwróceniu jej uwagi zaczęła krzyczeć, że to nie mój interes kiedy ona przychodzi do pracy i że może sobie siedzieć i robić co chce i ja nic nie mogę powiedzieć na ten temat. Kompletny brak profesjonalizmu i kompetencji. Tacy lekarze nie powinni pracować z ludźmi.

Pani jest bardzo niesympatyczna i zupełnie nie interesuje się pacjentem. Na prośbę o wytłumaczenie jak nazywa się miejsce, które boli powiedziała, że ona to co najwyżej może mnie na lekcje biologii odesłać, bo takie rzeczy powinnam wiedzieć ze szkoły. Bolącego miejsca nawet nie obejrzała, nie zadała żadnego pytania o możliwą przyczynę bólu i pytała mnie co chcę żeby mi na recepcie napisała. Poczułam się zlekceważona i mam nadzieję nigdy więcej do tej pani nie trafić.

Tak jak napisali poprzednicy, Pani doktor jest niemiła, wręcz odpychająca- miałam ochotę wyjść z gabinetu po minucie. Byłam u niej na dwóch wizytach (druga niestety z konieczności), obydwie wyglądały tak samo. Za każdym razem wydawało mi się, że Pani doktor, bardziej niż na wywiadzie z pacjentem lub wytłumaczeniu choroby, zależy na tym, żeby usilnie pokazać swoją wiedzę, oczytanie i rację. Nawet w dziedzinach, które nie należą do jej specjalizacji. Jeżeli chodzi o dobór leków, Pani doktor nawet nie wypytała dokładnie jakie leki już przyjmuję i nie zareagowała kiedy wręczając mi ...

Jeżeli chodzi o dobór leków, Pani doktor nawet nie wypytała dokładnie jakie leki już przyjmuję i nie zareagowała kiedy wręczając mi receptę sama zaczęłam o nich mówić.
Podsumowując- poczułam się jak w urzędzie, a nie u lekarza... Na szczęście wizyta trwała krótko. NIE POLECAM