lekarz Agata Świerszcz-Łądkowska

Neurolog

Bardzo dziękuję Pani Doktor Agacie Świerszcz z oddziału neurologi Szpitala Miejskiego w Gdyni za opiekę, życzliwość, troskę, empatię, profesjonalizm i postawienie prawidłowej diagnozy. Oby takich lekarzy było jak najwięcej 😊

Niczym matka, objęła Pani Doktor, moją osobę i już na SORZE, gdzie wszyscy są wylęknieni, pozwoliła mi poczuć się bezpiecznym. Zatrzymała mnie w szpitalu, otoczyła serdeczną i kompleksową opieką. Dzisiaj jestem bliski pełnego ozdrowienia. Dziękuję, pięknej Pani Doktor...pogody ducha życzę :)

Pani doktor to jest jak dr House szuka , bada i diagnozuje z niesamowitą skutecznoscia nawet rzadkie przypadki jak mój. Szkoda ,ze nigdzie nie przyjmuje prywatnie ...

Specjalistka i profesjonalistka najwyższej klasy Pełen szacunek. Życze każdemu choremu takiego zdolnego fachowca.

Bardzo rzetelna Pani dokor, drobiazgowa, zadaje szereg dodatkowych pytań, z pewnością duża kompetencja,uprzejmość oraz duże zainteresowanie pacjentem. Polecam!

Pani doktor postawiła diagnozę(trafną) po kilkunastominutowym ale bardzo szczegółowym badaniu. Są jeszcze lekarze z powołania ! Zdecydowanie polecam. Szkoda , ze nigdzie nie przyjmuje prywatnie :(

fachowe podejście do pacjenta, szczera troska i zainteresowanie. polecam zdecydowanie. trafiłam przypadkiem i odzyskałam wiarę w szpital miejski:)

świetny fachowiec. widać, że traktuje pacjentów jak ludzi, a nie dodatkową pracę. zdecydowanie polecam !!

Moja mama miała pecha trafiając do Pani Agaty Świerszcz-Łądkowskiej, za pierwszy m razem nie udało się Pani dr zdiagnozować powodu udaru i bez tej diagnozy wypisała mamę do domu, po 5 dniach pobytu w domu mama dostała wtórnego udaru i zmarła w szpitalu bez jakiejkolwiek próby ratowania przez Panią dr. Skandaliczny szpital miejski w Gdyni jak i skandaliczne podejście Pani dr doprowadziło do śmierci pacjenta na czas przywiezionego do szpitala. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Bardzo młody miła Ambitna Pani doktor posiada bardzo duża wiedzę i wie co robi.

Bardzo młody miła Ambitna Pani doktor posiada bardzo duża wiedzę i wie co robi.