lekarz Agata Szołdra-Seiler

Laryngolog

Bardzo fachowa jako lekarz diagnozujący i operujący .U mnie przeprowadziła usunięcie torbieli z zatoki szczękowej (nie było żadnych powikłań-tylko 1 doba w szpitalu.Wcześniej wszystko dokładnie mi wyjaśniła .Odpowiadała cierpliwie uprzejmie na moje dociekliwe pytania typu :dlaczego tak a nie inaczej będzie przebiegał zabieg itp. Po dwóch latach ponownie chciałem się umówić na wizytę i mimo iż miała komplet na dany dzień(w Koszalinie) ,zgodziła się mnie przyjąć.

Zdecydowanie polecam. Najlepszy lekarz z jakim się spotkałem. Bardzo kompetentna, miła, wszystko wytłumaczy. Bardzo dokładna, solidna wzbudzająca wielkie zaufanie, wczuwająca sie w słowa pacjenta . Miałem usuwane polipy- fachowa robota bez bolesna . Jestem ogromnie zadowolony!

Jestem ogromnie zadowolony!

Moje dzieci są pacjentami tej Pani doktor i bardzo ja sobie chwale. Spokojna, opanowana ma podejście do dzieci. Wszystko stara sie wytłumaczyć i objasnic. Jedyny minus to personel pracujący w alergosanie, pielęgniarki są nieprzyjemne przez telefon i jeśli nie ma wolnego czasu nie starają sie znaleźć rozwiązania a Pani doktor zawsze zgodzi sie w nagłym przypadku przyjąć pacjenta !!!

Zdecydowanie polecam. Najlepszy lekarz z jakim się spotkalam. Bardzo długo się czeka na wizytę zarówno przez NFZ jak i prywatnie ale warto. Bardzo kompetentna, miła, wszystko wytłumaczy jeżeli jest potrzeba. W odróżnieniu od lekarzy z ktorymi miałam kontakt w leczeniu stara się nie nadużywać antybiotyków Jestem ogromnie zadowolona!

Pani Doktor przeprowadziła mi zabieg usuwania polipów - wszystko bez problemu, nawet leki przeciwbólowe nie były potrzebne! Polecam!

Przemiła, bardzo kompetentna, swietne podejście do dzieci, wysoka kultura osobista i rzeczywista troska o pacjenta.

Wysokie kompetencje, uprzejmość, uśmiech (wcale nie taki częsty u lekarzy) i świetny kontakt z pacjentem. Polecam wszystkim potencjalnym pacjentom. Pozdrawiam Panią Doktor.

Bardzo kompetentna i rzeczowa - prawidłowa diagnoza i świetne wykonana operacja. Leżąc na odziale dowiedziałam się, że lekarze i pielęgniarki pracujacy szpitalu w przypadkach laryngologicznych chcą być leczeni właśnie przez Nią - dla mnie to najlepsze referencje.

Zdecywanie nieZgadzam sie z opiniami na tej stronie. Pani doktor mimo wizyty za ktora zaplacilam potraktowala moje dziecko bardzo ordynarnie, dziecko plakalo i balo sie. Nigdy wiecej niebedziemy sie leczyc u tej Pani.

Myślałem, że operację powinienem zrobić poza Koszalinem. Jestem mile zaskoczony profesjonalizmem zawodowym pani doktor i jej zespołu. Wdzięczny pacjent.

Wdzięczny pacjent.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Koszalin"?

Morelowa 16
Koszalin