lekarz Agata Tyc-Bobryk

Polecam! Pani doktor to bardzo ciepła osoba, która cierpliwie odpowie na każde zadane pytanie, na wizycie poświęca dokładnie tyle czasu ile potrzeba, bez pośpiechu bada, wyjaśnia, opowiada. Jest lekarzem w rękach, którego czuję się bezpiecznie. Ostatnio byłam operowana przez Panią dr, wszystko się udało a gdy doszłam tylko do siebie bardzo dokładnie wyjaśniła mi przebieg całego zabiegu. Profesjonalistka a przy tym troskliwa , sympatyczna osoba, ktoś z kim masz ochotę wypić po wszystkim kawę :) Zachęcam do wizyt!

Pani doktor jest niewiarygodnie pozytywnie nastawiona do pacjenta i jego potrzeb. Spokojna, opanowana i uśmiechnięta. W moim przypadku zawsze trafia z diagnozą i poradami. Polecam panią doktor z czystym sumieniem :)

W moim przypadku zawsze trafia z diagnozą i poradami.

Polecam panią doktor z czystym sumieniem :)

Wciąż poszukujesz " Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Pl.Hirszfelda 1/30