lekarz Agata Wąchalska

Pani "doktor" podczas wizyty zachowuje się, jakby w ogóle nie jej interesowało gdzie się znajduje ani co robi. Rozsiada się wygodnie w fotelu, przez większość wizyty patrzy w sufit i ironicznie się uśmiecha kiedy się do niej mówi. Jest bardzo arogancka. Była bardzo niezadowolona że w ogóle musi wstać z krzesła żeby mnie osłuchać. Zupełnie nie słuchała tego, co się do niej mówi, ignorowała objawy, które opisywałam oraz jawnie mnie wyśmiała kiedy opisałam jeden z objawów. Odniosłam wrażenie, że nie uwierzyła w połowę z nich. Na początku wizyty orzekła "aha, ...

Zupełnie nie słuchała tego, co się do niej mówi, ignorowała objawy, które opisywałam oraz jawnie mnie wyśmiała kiedy opisałam jeden z objawów. Odniosłam wrażenie, że nie uwierzyła w połowę z nich. Na początku wizyty orzekła "aha, czyli po zwolnienie pani przyszła", zbadała mnie szybko, podczas badania miałam ponad 39 stopni gorączki, pani "doktor" szarpała mną na wszystkie strony podczas osłuchiwania. Naciskając na brzuch dwa razy parsknęła śmiechem i odeszła bez słowa komentarza do biurka. Na ostrą infekcję gardła (która była jedyna rzeczą, jaką udało jej się rozpoznać) zapisała... witaminę C. Na pytanie czy wszystkie objawy przejdą od witaminy C w dwa dni (tyle wypisała mi zwolnienia) i czy przepisze mi coś jeszcze, wzruszyła ramionami i sarkastycznie dodała "Panią to chyba zwolnienie najbardziej uleczy". Zapytałam czy może zapisać mi coś mocniejszego na gorączkę, ponieważ przez kilka dni żadne leki nie pomogły warknęła "to sobie pani paracetamol weźmie". Nie uzyskałam informacji na co jestem chora, pani "doktor" stwierdziła że nie wie. Większość objawów zignorowała, nie dostałam prawie żadnych leków, a te, które mi zapisała brałam sama od kilku dni, co również pani "doktor" postanowiła zignorować. Kontakt z tą panią jest koszmarny, w czasie wizyty nie wolno zadawać pytań, ponieważ od razu głośno wzdycha, przewraca oczami oraz odpowiada w bardzo nieprzyjemny sposób.

Ta osoba to zero profesjonalizmu w swoim fachu. Nigdy więcej nie zdecyduję się na wizytę u niej. Stanowczo odradzam!

Pani przyjmuje aktualnie w przychodni na Żeglarskiej, przy IX LO w Gdańsku, gdzie miała miejsce także moja wizyta, z całego serca radzę unikać tej osoby.