lekarz Agata Wakowicz

Radiolog

Robiłam u pani doktor biopsję , muszę przyznać ,że jest świetna , bardzo miła i delikatna, profesjonalizm w każdym calu , posiad ogromną wiedzę medyczną, chodziłam również na usg jamy nerek dwukrtonie, nie zawiodłam sie na niej, mój mąż , ktory wykonywal usg tarczycy , podziela moje zdanie. Polecam .

Wykonywałam u Pani Doktor diagnostykę pogłębioną związaną ze zmianami w piersiach.Jestem bardzo zadowolona. Miła, życzliwa. Rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Odpowiadała na szereg moich pytań.Serdecznie polecam każdej kobiecie!