lekarz Agata Wcześniak

Lekarz rodzinny

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek.Wielka wiedza i kompetencje.W sposób zrozumiały wyjaśnia stan zdrowia i metody leczenia.Wrażliwość na chorego.Dziękuję.

Pani Doktor jest jedną z niewielu wspaniałych, życzliwych i prawdziwych lekarzy z powołania. Zawsze pomocna, dobrze trafiająca z diagnozą. Jestem osobą chorą przewlekle po ciężkiej operacji. Dzięki Pani Doktor w miarę funkcjonuję. Jest to wspaniała osoba, prawdziwy lekarz, którego zadaniem jest niesienie pomocy chorym.

Chciałam się odnieść do komentarza ciężarnej pani z anemią.Z tego co wiem i co jest logiczne ciężarną zajmuje się od a do z ginekolog,to on decyduje o badaniach jakie ma wykonać pacjentka i daje odpowiednie skierowania na badania.Pisze pani o poradni hematologicznej,która żąda dodatkowych badań.Cóż to za poradnia, która nie posiada blankietów kierujących na badania i trzeba "sięgać" po następnego lekarza.Jestem schorowaną osobą,często bywam w tej przychodni i na własne oczy widziałam jak wiele chorych ustawiało się pod drzwiami tej pani doktor twierdząc że jako nieliczna doktor bada dokładnie każdego pacjenta.Nie można nikogo krzywdzić ani oceniać ani tymbardziej mysleć-"bo mi się należy",ponieważ w tej kulawej służbie zdrowia nic nam się nie należy.Myślę,że ta pani doktor gdyby mogła napewno wypisałaby to skierowanie.

Bardzo dobra Pani doktor. Miła, uprzejma, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i wyczerpująco podchodzi do kwestii zdrowia. W moim przypadku zawsze trafiała z farmakoterapią. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia Pani doktor

Pani dr Agata Wcześniak jest moją ukochaną lekarką, mam do Niej zaufanie i darzę Ją szacunkiem.Wszelkie decyzje innych lekarzy konsultuję z Panią Doktor. Nie polecam innym osobom .... Pani Doktor będzie wówczas miała więcej czasu dla mnie!

Przez 2 miesiące leżałam w łóżku z powodu różnych infekcji i z każdą nową było gorzej. Doktor doprowadziła mnie do normalnego stanu. :)

Bardzo mi się podoba leczenie Tej Pani . Byłam dziś na dyżurze na ul. Czumy. Nikt do tej pory nie powiedział mi, że nie leczy się Gripeksem przy nadciśnieniu. Dziś to usłyszałam. Nie traktuje pacjenta jak zło konieczne. To prawdziwy lekarz

jestem w ciąży z podejrzeniem anemii, poradnia hematologiczna wymaga dodatkowych badań, aby okreslić przyczyny anemii. Poszła do doktor z prośbą czy mnie przyjmie, bo potrzebne sa mi dodatkowe skierowania, bo jestem w ciąży z podejrzeniem anemii. Otrzymałam odpowiedz, ze nie zostanę pzyjęta, bo pani doktor nie jest sekreterka i nie bedzie mi wypisywać żadnych skierowań. Mam iśc do kogoś innego, kto skierowanie wystawił, był nim ginekolog, który stwierdził ze to sprawa dla internisty i że to on ma obowiązek wystawić mi skierowanie. Jakaś paranoja, pani Wcześniak wg mnie nie zasługuje na miano lekarza.

Bardzo sympatyczna młoda lekarka. Kompetentna, potrafi wysłuchać pacjenta i stara się pomóc. Ogólnie mówiąc lekarz z prawdziwego zdarzenia.

polecam. kompleksowo podchodzi do leczenia, swietnie diagnozuje i wyjasnia stan choroby :)

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Warszawa"?

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101