lekarz Agata Wilk

2,5
2,4
2,6
2,6

Pani "doktor" stwierdziła u syna zapalenie płuc a dokładnie prawego wysłała do szpitala ponieważ zaczęła również się ospa i występowała biegunka. Zostałam poinformowana że kieruje nas do szpitala na RSV. 5 godzin później na wizycie u innego lekarza syn czysty osłuchowo i zdrowy. Jedynie ospa która nie jest powikłana i bez gorączki.

Nie życzę nikomu, aby trafił w ręce "pani doktor". Przeprowadzone jedynie pobieżne badania. Z pewnością nie jest to osoba, która powinna leczyć innych, gdyż zdecydowanie widać brak umiejętności w tym zakresie. Nie polecam!

Pani Doktor niestety nie wykazała się empatią do pacjenta. Wypisując ze szpitala chorego dziadka do domu... który wyszedł sam ze szpitala w wieku 85 lat i nie potrafił wrócić do domu. Telefony w tych czasach są chyba dostępne.... by poinformować o tym rodzine ! nie polecam !!!!!!!

Super Pani doctor z dużym doświadczeniem i empatia dla pacjentow. Bardzo miła i uśmiechnięta. Jednaz najlepszych na terenie Częstochowy.

lekarz AGATA WILK JEST CENIONA LEKARKA ZAWSZE WITA PACJENTA USMIECHEM ZKAZDYM POROZMAWIA WYSLUCHA ZBADA IMA ZAWSZE PELNY KOMPLET CHORYCH POLECAM PANIA DOKTOR

Kto im daje te specjalizacje Podobno tak wiele trzeba się uczyc zeby je zdobyc A tu przedstawicielka dwóch i wiedza przepraszamb,ale prawie zerowa Pielęgniarki wiedzą więcej Strach się bac Kto nas leczy i kto leczyc będzie

Zdecydowanie nie polecam. Za mloda, musi jeszcze popracowac zeby duzo sie nauczyc i nabrac doswiadczenia, a takze troche pokory wobec pacjenta.