Bardzo sympatyczna Pani doktor, bardzo dokładnie podeszła do badania, wszystko na bieżąco tłumaczyła, po wyjściu nie miałam żadnych obaw i czułam, że badanie jest wykonane porządnie. Polecam serdecznie

niestety mojego syna nie dało sie uratować -krytyczna wada serca ale to co zrobiła pani Agata dla nas tyle ciepła nie okazał mi żaden lekarz. od początku nie ukrywała że jest bardzo zle ale interesowała się nami kierowała do Warszawy pisała dzwoniła załatwiła poród który odbierał jej mąż , który był dla mnie bardzo miły dobry i delikatny, po śmierci syna kontaktuję się z nią cały czas teraz jestem w 2 ciąży i tez tylko do niej mam zaufanie

Syn ma 6 lat i chodzi do stomatologa Anety Tomaszewskiej. Miałem dużo szczęścia, że tylko do dentysty. Bo do kardiologa się nie kwalifikuje, poza tą Moniką, co poniżej napisała tę opinię. Monisiu jak na prawdę masz na imię? Nie wstydż się tylko powiedz. Przepisać Ci leki na zanik pamięci? Tobie to i tak nie pomoże. Idż do dentysty, tam cię wyleczą. A może Monika nazywa się Adam?

Cudowny lekarz, super specjalista, opiekuńczy, moje dziecko żyje tylko dzięki Pani Doktor, która wykryła wadę serca i prowadziła moje dziecko do porodu. Teraz synek ma 7 lat i w przypadku kiedy cos sie dzieje do tej pory mogę liczyć na jej wsparcie i pomoc. Dziękujemy

Mam w rekach moją małą córeczkę. Lenka z wykrytą wadą serca. Koszmar rozpoznania, morze łez.. wszystko już minęło. Dr Agata Włoch pomogła nam w chwilach największego załamania. Opisała i narysowała nam co w serduszku Lenki jest źle zbudowane. Załatwiła nam wszystko - od rozmowy z kardiochirurgiem do planowanego porodu. Kompetentna, spokojna, ciepła. Ma trudną rolę mówienia rodzicom co u ich dzieci jest chore. Pozdrawiamy. jesteśmy wdzięczni. Maja i Szymon Wolnikowie

nie jest tio kompetentny lekarz staram sie ta informnacje zamiescic na wszystkich forach internetowych ta kobieta wszystko co ma zawdziecza swojemu bogatemu tatusiowi bo przeciez w dzisiejszych czasach wszystko i wszystkich mozna kupic tak jaj jej tytuły

Ja byłam u Pani doktor na badaniu echa serca wczoraj w Provicie. Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor, moim zdaniem fachowo podeszła do tematu. Wiele moich koleżanek jest równie zadwolonych jak ja. Polecam!

Dzięki niefrasobliwości Pani doktor, mój synuś nie żyje . Robiła mi USG w 12 tyg. - wszystko ok.,niestety zrobiłam również test Pappa , do 2 tygodni miałam dostać informację gdyby coś było nie tak. Po 3 tygodniach sama zadzwoniłam i w piątek wieczorem pani z recepcji stwierdziła ,że mam czekać na informację od lekarki ,że coś jest nie tak .Przez dwa dni przeżywałam horror , w poniedziałek po moim telefonie, pani dr raczyła do mnie oddzwonić i enigmatycznie poinformowała mnie ,że dziecko jest poniżej normy w kierunku zespołu Downa .W takim wypadku proponuje amniopunkcję , wyraziłam obawę ,na co dr Włoch poinformowała mnie,że jest to badanie bezpieczne ,pod kontrolą USG , wykonywane przez lekarza i tylko 1% poronień - tak uspokojona, umówiłam się na zabieg , popędzana przez panią z recepcji . Pominę traktowanie wszystkiego przez Centrum Sodowski -linia produkcyjna, wizyta u genetyka po zabiegu , 4 godziny czekania - w innej miejscowości . Finał taki ,że 2 doby po amniopunkcji poroniłam. Wynik badania - kariotyp prawidłowy , dziecko zdrowe, dostałam kilka dni po poronieniu. Niestety zaufałam kompetencjom Pani Włoch i lekarzom z Sodowskiego i mam teraz grób dziecka na cmentarzu .

duży błąd, nie polecam, chyba że dziecko jest zdrowe i wystarczy jej nieszczery uśmiech.

Świetny lekarz,pełen zaufania i kompetentny.Dokładnie przeprowadza USG i wszystko wyjaśnia.Polecam!!!