lek. dent. Agnieszka Bakies-Gortat

Polecam opiekę stomatologiczną u Pani doktor Agnieszki.Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą.Znieczulenie do leczenia robi bardzo delikatnie.Oboje z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia jak i z protez które robiliśmy w tym gabinecie.

Trafiłam do Pani doktor z polecenia koleżanki i to był strzał w dziesiątkę bo jestem bardzo zadowolona.Super sympatyczna osoba i bardzo dokładna w leczeniu.A ostatnio zdecydowałam się na zabieg wybielania zębów i efekt jest spektakularny!Jestem bardzo zadowolona i polecam gabinet i Panią doktor Agnieszkę.

Polecam Panią doktor Agnieszkę za jej ciepłe i profesjonalne podejscie do pacjenta . Jest z nią kontakt telefoniczny poza godzinami pracy i w nagłych przypadkach zawsze doradzi i pomoże tak jak mnie i mojemu męzowi. Wielu jest dentystów ale profesjonalnycj i empatycznych jak Pani doktor to juz ze świecą szukać.

Bylam niedawno u pani doktor z polecenia mojej kolezanki i jestem zadowolona bo mialam brzydki,martwy i przebarwiony ząb z przodu ktory od dluzszego czasu byl moim kompleksem a pani doktor pieknie mi go odbudowala i teraz niczym nie rozni sie od drugiej jedynki a nawet jest ładniejszy:) Poza tym pani doktor jest sympatyczną osobą,dobrze i przystepnie tlumaczy co bedzie robila ,pokazuje kamerką co jest do leczenia i ma dobre podejscie do bojazliwych pacjentow takich jak ja na przyklad. Polecam tego lekarza.

Polecam tego lekarza.

Jestem zadowolona z leczenia ząbków u Pani doktor bo przełamała mój strach do wizyt u stomatologa . Delikatnie robi znieczulenia i rownie delikatnie boruje.Poza tym zawsze wszystko dokladnie tłumaczy i pokazuje kamerą. Choć ceny ma dosc wysokie to adekwatne do wykonanej pracy i zachowania wobec pacjenta. Polecam!

Polecam!

Z czystym sumieniem polecam ten gabinet . W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Ja i mój mąż leczymy się u Pani Doktor już 3 lata.

Z czystym sumieniem polecam ten gabinet .
W pełni profesjonalne podejście do pacjenta.
Ja i mój mąż leczymy się u Pani Doktor już 3 lata.

Nie polecam tego stomatologa !Zero kompetencji! Wymyśla ubytki w zębach by mieć pracę...nie zna się na rzeczy!