dr n. med. Agnieszka Bała

PANI DOKTOR Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER SPECJALISTA, PRZEMIŁA, TRAFNIE STAWIA DIAGNOZĘ.

Bardzo dobre wrażenie. Kompetencja i uprzejmość w jednym. Jako chora odczułam, że ktoś faktycznie interesuje się moim problemem, a nie zalicza wizytę. Polecam.

Bardzo dobre wrażenie. Kompetencja i uprzejmość w jednym.
Polecam.

w zasadzie uratowała mi życie po "działniach" p. dr Onufrzak. Przemiła, kompetentna, oddana, sympatyczna, bez zbędnego dystansu. Odpowie na każde pytanie laika, wszystko wyjaśnia, bardzo troszczy się o pacjenta. Super!

Mądra i skuteczna, miła, kulturalna,Budząca zaufanie, świetnie tłumacząca tak chorobę, jak wybrany sposób leczenia, mająca dość czasu i ...uśmiechu dla pacjenta.SUPER!

Bardzo fachowa i miła od razu wzbudza zaufanie. Zleciła odpowiednie badania, jako jedyna trafnie rozpoznała boreliozę i zastosowała odpowiednią terapię

Witam, Pani bardzo miła, szybko podjęła działania by skierować dalej do lekarza specjalisty przy silnym bólu brzucha (była to sobota, więc bezpośrednio do szpitala do chirurga), wystawiła skierowanie na szczegółowe badania, by znaleźć przyczynę choroby (aby nie podawać leków na "oko"). Polecam