lekarz Agnieszka Balant

Radiolog

USG zostało przeprowadzone bardzo dokładnie. Pani doktor jest bardzo miła dla pacjenta, pomocna, kompetentna, profesjonalna oraz zaangażowana w swoją pracę, dziękuję

Widzę że nie tylko ja jestem zadowolona. profesjonalna i miła obsługa zawsze z uśmiechem. Żałuję, że tak późno do niej trafiłam - szczerze polecam i dziękuje :)

Uważam, że dr Balant jest dobrym lekarzem. Cechuje ją szczególne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Po pierwsze Pani dr. Balant to nie tylko super fachowiec ale także przemiła kobieta. A w ogóle cały personel Medixu wie co robi i komu służy. Dzieki

Polecam Panią Agnieszkę Balant . Bardzo dobry specjalista od USG tętnic i żył. Bardzo mi pomogła. Pozdrawiam- Izabella

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39