lekarz Agnieszka Balant

Radiolog

USG zostało przeprowadzone bardzo dokładnie. Pani doktor jest bardzo miła dla pacjenta, pomocna, kompetentna, profesjonalna oraz zaangażowana w swoją pracę, dziękuję

Od 7 lat jestem pacjentką pani doktor , dojeżdżam prawie 200 km , bo warto , tak kompetentnego lekarza , dokładnie badającego w moim mieście nie znalazłam . Przemiła osoba o kojącym uśmiechu i dobrej radzie nawet w innych dziedzinach zdrowia . Bardzo polecam .

Widzę że nie tylko ja jestem zadowolona. profesjonalna i miła obsługa zawsze z uśmiechem. Żałuję, że tak późno do niej trafiłam - szczerze polecam i dziękuje :)

Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna. Jest super diagnostą. Kompetentna i rzetelna. Podczas badań dokładnie omawia przypadek. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Znaleźć ją można w Centrum MEDIX. Gorąco polecam !!!

super lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta :) byłam na dwóch usg u Pani Doktor i za każdym razem przeprowadziła wywiad z jakiego powodu robię badanie, po czym wszystko sprawdziła i wytłumaczyła :) bardzo polecam - naprawdę fachowiec :) no i przy okazji bardzo sympatyczny człowiek :)

Po pierwsze Pani dr. Balant to nie tylko super fachowiec ale także przemiła kobieta. A w ogóle cały personel Medixu wie co robi i komu służy. Dzieki

P.Balant est bardzo dobrym fachowcem. Jestem bardzo zadowolona, że to właśnie do niej trafiłam na badanie. Osoba godna polecenia-spokojna, opanowana, rozumiejąca i wspierająca.

Polecam Panią Agnieszkę Balant . Bardzo dobry specjalista od USG tętnic i żył. Bardzo mi pomogła. Pozdrawiam- Izabella

Uważam, że dr Balant jest dobrym lekarzem. Cechuje ją szczególne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Bardzo dobry diagnosta. W tej kategorii nie znam lepszego specjalisty, zna się na rzeczy. Pani doktor skupiona na tym co robi i niezwykle skrupulatna. Odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania nawet te najgłupsze:)