lekarz Agnieszka Balicka

3,5
3,5
3,3

'pani'doktor może i miła bez dwóch zdań ale co do kompetencji to niestety,zęby leczy niedokładnie, mojemu dziecku leczenie ortodontyczne przerwała nie skończywszy leczenia ponieważ.....ma takie prawo ! po za tym gdy bolały ją żeby mleczne(interwencja w weekend, na tzw pogotowiu), zamiast porobić przetoki to je zakleiła plombą ,(zaraz miało przestać boleć),a dziecko przez dwa dni cierpiało aż w końcu zapuchło i inna pani doktor naprawiła błąd dziwiąc się udzieloną pomocą!więc stanowczo nie polecam!!!!

Leczylam zeby u pani doktor i zrobila ti ona bardzi niedokladnie. Bola mnie teraz. A aparat ortodontyczny zalozyla mi na 10 zebow a nie na wszystkie.

Przemiła Pani Doktor. Bez względu czy przyjmuje prywatnie czy na NFZ bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta. Pełen profesjoanlizm. Gorąco polecam.

Bardzo miła pani doktor, ma czas dla pacjenta, dobry specjalista.

Bardzo miła pani doktor, ma czas dla pacjenta, dobry specjalista.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Busko-Zdrój"?

Stasica 2a

Gabinet Stomatologiczny