"Życie to piękny dar" dany nam niestety nie na zawsze. 5 lat temu straciłam męża, najlepszego przyjaciela i ojca moich ukochanych dzieci. Trudny i bolesny czas dla mnie ale bolało jeszcze bardziej bo dzieci straciły najlepszego ojca jakiego mogłam sobie dla nich wymarzyć. Niewyobrażalne cierpienie, lęk i strach co z nami będzie. Dr. Agnieszka Balla pomogła nam przejść przez ten dramatyczny moment naszego życia - żyjemy, cieszymy się ....pomimo..... W ten trudny czas mój młodszy, sześcioletni wówczas syn, często dopytywał kiedy znów pojedziemy do Pani Agnieszki - czy potrzebowałam lepszych ...

W ten trudny czas mój młodszy, sześcioletni wówczas syn, często dopytywał kiedy znów pojedziemy do Pani Agnieszki - czy potrzebowałam lepszych referencji? On czuł pomoc ja czułam, że z dnia na dzień dzieci odzyskują pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Wszystko w atmosferze przyjaźni i z absolutną dyskrecją. Zakładam, że metody dotarcia do każdego pacjenta są różne w zależności od wieku, stopnia skomplikowania problemu. O tym co działo się w gabinecie wiedziałam jedynie z relacji dzieci, przede wszystkim widziałam wyraźną poprawę w ich samopoczuciu i to mnie też umacniało.
Do dziś mam profesjonalne wsparcie dr. Agnieszki pomaga mi zrozumieć moich nastoletnich już synów.
Kocham moich chłopców i cieszę się, że są pogodni, przebojowi, cieszą się życiem, uprawiają sport, mają przyjaciół, przeżywają pierwszą miłość - bardzo duża w tym zasługa dr. Agnieszki - nie znam drugiej tak zaangażowanej w swoją pracę osoby, która by z takim oddaniem i wyczuciem pomagała innym.

Pani Agnieszka jest psychologiem godnym polecenia. Zdobyła nasze zaufanie swoim profesjonalizmem i doświadczeniem. Jest osobą konkretną i szczerą, a przy tym bardzo inteligentną i oczytaną kobietą. Potrafi rozmawiać z dzieckiem rzeczowo a zarazem delikatnie w zależności od wieku i aktualnej kondycji psychicznej. Pomimo, że jest bardzo sympatyczna i miła szybko buduje autorytet co jest istotne zwłaszcza jeśli chodzi o nastolatków. Mój syn bardzo ceni sobie spotkania z Panią Agnieszką, a jest młodym Aspergerowcem z problemami ,więc nie tak łatwo do niego trafić a jednak tej psycholog się udało. Bardzo wsparła nas -rodziców swoimi cennymi uwagami i wskazówkami. Rodzice nie oczekujcie, że specjalista wykona za nas cała pracę z „trudnym” dzieckiem. To my na co dzień jesteśmy z naszymi pociechami i musimy egzekwować różne zachowania, wspierać dziecko, przypominać o różnych sytuacjach z terapii aby ona miała sens. A mając pomoc takiego fachowca jak Pani Agnieszka jest to dużo łatwiejsze.

Pani Agnieszka jest osobą naprawdę godną polecenia. Nie byłam nastawiona jakoś pozytywnie na spotkanie z psychologiem, ale jego pomoc była mi potrzebna. Dzięki pani Agnieszce nie tylko ,,wyleczyłam'' się, ale i zmieniłam stosunek do życia na nieco bardziej pozytywny. Oprócz kompetencji pani Agnieszka jest osobą, która zaraża wręcz radością z życia. Mając wahania nastrojów, czasami odechciewało mi się w ogóle wstawać z łóżka. Podoba mi się to, że pani Agnieszka potrafi poruszyć inne ważne tematy, nie odbiegając od głównego problemu. Wiele zagadnień przez nią poruszanych, pomogło mi zrozumieć pewne rzeczy i rzuciło nowe światło na niektóre sprawy.
Najpozytywniejsza osoba jaką spotkałam, bardzo profesjonalna i naprawdę potrafiąca zrozumieć nastolatka. Godna polecenia w stu procentach.

Nigdy nie wierzyłem w psychologów ale dzięki Pani Agnieszce zmieniłem zdanie. Po prostu trzeba trafić na kogoś takiego jak ona, potrafi wytłumaczyć wszystko żeby było zrozumiałe i podpowiedzieć, nakreślić odpowiednie postępowanie żeby wyjść z dołka i znów odważnie spojrzeć przed siebie. Pani Agnieszka jest kompetentna, prosfesjonalnie podchodzi do zagadnień a do tego jest przesympatyczna. Pomogła mi zrozumieć problemy mojego 6 letniego synka i dzięki niej mogę go wspierać. Z czystym sumieniem polecam Panią Agnieszkę naprawdę potrafi pomóc. Dziękuję.

Pani Agnieszka stosuje niesamowite metody pracy z młodzieżą. Potrafi pomóc w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, zmotywować do działania i zmienić nastawienie do świata. To doskonały psycholog, a ponadto wspaniała, inteligentna kobieta o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Gorąco polecam kontakt z p.Agnieszką Ballą wszystkim, którzy są w potrzebie.

Cudowny psycholog, kobieta a przede wszystkim człowiek! Gdy problem mnie przerastał, gdy potrzebowałam wsparcia i siły, gdy traciłam sens życia zawsze wykonywałam telefon do Pani Agnieszki. W sposób spokojny pomaga nazwać własne emocje, nic nie narzuca, słucha, umiejętnie zadaje pytania tak, że wnioski same wypływają z ust. Cała rozmowa odbywa się w spokojnej, przyjaznej atmosferze przy pełnym zaangażowaniu Pani psycholog. Pani Agnieszka pomaga również moim Dzieciom, które bardzo ją lubią i bez problemu sie przed nią "otwierają". Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam Panią Agnieszkę Ballę. To jeden z tych ludzi, którzy wykonują swój zawód z powołania!

Trafiliśmy do pani Agnieszki z polecenia. I dzięki jej wsparciu i fachowej pomocy syn uwierzył w siebie, nauczył się radzić sobie z emocjami. Zmieniło się jego podejście do świata. Pani Agnieszka zdobyła jego zaufanie i sympatię, nie tylko uprzejmością i profesjonalizmem, ale i tym, że żywo interesowała się jego sprawami. Nie przesadzę, jeżeli powiem, że dzięki terapii syna zmieniło się życie całej rodziny. Pani Agnieszka, pomimo dużej liczby zobowiązań, zawsze znajduje czas na rozmowę. Jest bardzo dyskretna. I szczera. Doskonały lekarz.

Dobry psycholog to ktoś taki, kto posiada rozległą wiedzę o człowieku. Ktoś kto potrafi słuchać ale i spokojnie rozmawiać. Ktoś taki kto uspokoi ale i nie boi się mówić prawdy . Ktoś kto dobrze pokieruje, choć czasem nie tak jakbyśmy chcieli. Taki ktoś kto dobro drugiego człowieka stawia zawsze ponad wszystko.Ktoś komu możesz zaufać, powierzyć swoją tajemnicę. - taka jest właśnie Pani Agnieszka :) - Serdecznie polecam!

Moim zdaniem pani Balla podchodzi rutynowo i schematycznie do problemów z którymi się spotyka. Nie będę się rozpisywał nad moimi kontaktami z p. Ballą natomiast zdecydowanie proponuje przed wizytą u pani psycholog z dzieckiem do lat 10 przeczytać książkę "Rozwój psychiczny dziecka od 0 do 10 lat" Autorzy to IIg, Ames i Baker. Myślę że 95% rodziców zmieni zdanie co do potrzeby kontaktu z psychologiem. A zaszufladkowanie do którejś kategorii wg pani Balli to chyba najgorsze co może spotkać małego człowieka. Do tego wyolbrzymianie problemu do rozmiarów katastrofy chyba tylko w celu wyciągnięcia kasy, bo nie mam pojęcia o co innego może chodzić jest co najmniej nie w porządku.

Mimo, że od ostatniego naszego spotkania upłynęło już kilka miesięcy to rady i wskazówki udzielone przez Panią Psycholog do dzisiaj pomagają mi i mojemu synowi Michałowi w radzeniu sobie z problemami, które w pewnym okresie wydawały się nam druzgocące. Dzięki Pani Agnieszce świat znowu nabrał kolorów i za to wszystko chciałam serdecznie podziękować i przekazać ogromny dług wdzięczności. A tym, którzy widzą, że ich dziecku już nie są w stanie dopomóc, z całego serca polecam wizytę u Pani Agnieszki. Bożena z Kobyłki

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Legionowo"?

mgr
Andrzej Olszewski