lek. dent. Agnieszka Banaś-Żbik

Być może moja opinia pomoże osobom takim jak ja - 8 miesięcy temu - wtedy kiedy zastanawiałem się czy warto zaufać Pani dr. Agnieszce jeżeli chodzi o zabieg reendo (powtórnego leczenia kanałowego) zębów. Stałem przed dużym dylematem czy warto zaufać lekarzowi bez większej ilości opinii w internetach, ale teraz jestem przekonany że podjąłem słuszną decyzję! Do Pani doktor trafiłem całkowitym przypadkiem, na pierwszy wolny termin umówiony przez infolinie luxmed na konsultacje endodontyczną. Przyszedłem do Pani doktor świeżo po wizycie w innym gabinecie prywatnym - gdzie dowiedziałem się że prawdopodobnie mój ...

Przyszedłem do Pani doktor świeżo po wizycie w innym gabinecie prywatnym - gdzie dowiedziałem się że prawdopodobnie mój ząb nadaje się do ponownego leczenia kanałowego poprzez niedopełnione kanały przez innego lekarza i powstające tam zmiany.
Lekarz zapoznał się z dostarczonym zdjęciem, opinią poprzedniego stomatologa, po czym obejrzał zęba w gabinecie oraz poprawił wypełnienie dokonane kilka godzin wcześniej w innym gabinecie!

U Pani doktor oprócz tego jednego zęba przeleczyłem ponownie kanałowo również wszystkie pozostałe zęby (kilka szt: trzonowce, siekacze) które trzeba było w mniejszym lub większym stopniu poprawiać po zabiegach sprzed kilku lat u innego lekarza.
Korzystałem również z stomatologii zachowawczej, uzupełniania ubytków i leczenia próchnicy... a trochę tego było..

Teraz krótko o samych wizytach:
- przede wszystkim spotkałem się z wielką empatią z strony lekarza, pozytywny humor i uśmiech daje dużo pacjentowi który może być zestresowany wizytą.
- zazwyczaj nic nie bolało, jeżeli zdarzyła się jakaś chwila bólu to było to na prawdę bardzo lekkie doznanie i na prawdę do przeżycia - i to mówi osoba wyczulona na stomatologów. Wszystkie wizyty wykonywane były pod odpowiednią dla mnie dawką znieczulenia.
- zaangażowanie - nie spotkałem jeszcze stomatologa który z takim uporem dążył by do wykonania powierzonego mu zadania i było to na prawdę zauważalne!
Mimo tego że niektóre zęby miały zakrzywione, poukrywane czy pozarastane kanały Pani doktor zawsze udało się z sukcesem wyleczyć każdy mój przypadek.
Oczywiście nie ukrywam że czasami trwało to więcej niż jedną wizytę a na fotelu przeleżałem bite kilkadziesiąt godzin (leczenie wielu zębów) to i tak jestem zdecydowanie zadowolony!
- powołanie: zaznaczam ze, nie jestem specjalistą od lekarzy czy tym bardziej stomatologów, mimo to wiem doskonale na czym polega każdy krok leczenia które wykonywała u mnie Pani doktor - po każdej wizycie miałem po prostu wrażenie że mimo trudności które czasami występowały w moim leczeniu jestem pod opieką lekarza który przychodzi do pracy z pasją!

Polubiłem Panią Agnieszkę jako stomatologa ale również jako człowieka.. a to dosyć rzadkie w moim przypadku jeżeli chodzi o lekarzy ;)..
Nie sadziłem nigdy że powiem coś takiego jako osoba panicznie bojąca się dentystów ale trochę żal się rozstawać z tymi wizytami.. no ale wszystkie zęby zostały już wyleczone ;)
Na pewno będę wracał na przeglądy!

Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo polecam Panią dr.